
1 / 1
Sparkl Multi-Use Liquid Eyeshadow
Farge:Flash
Pris: 259 kr
Som medlem vil du motta 259 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Hvis Sparkl flytende øyenskygger og toppere ikke får deg til å føle deg som et barn i en godteributikk, vet vi ikke hva som vil. Søte som sukker, disse glitrende nyansene er bokstavelig talt helt fantastiske. De er lette og enkle å påføre, enten alene eller over sminke, med en behagelig, frisk og kjølende effekt. Den intense glitrende effekten skapes med veganske perler, så ingen plastglitter. Dekkevnen er også bygbar.
Å skape unike og iøynefallende looks har aldri vært enklere. Sparkl er flerbruks og kan også brukes på kinn og lepper, og selvfølgelig er den 100 % vegansk. Det er på tide å glitre.
Å skape unike og iøynefallende looks har aldri vært enklere. Sparkl er flerbruks og kan også brukes på kinn og lepper, og selvfølgelig er den 100 % vegansk. Det er på tide å glitre.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- KKaroline5 mndCharmVurdert 5.0 av 5 stjernerGlitter
Hvis man ikke er erfaren med hverken øyenskygge eller glitter så er denne perfekt. Lett å bruke og ekte pang med glitter. Ikke diskré, så må like at det glitrer synlig.
Karoline anbefaler dette produktet - HHanne32 år6 mndBlinkVurdert 1.0 av 5 stjernerFin farge, men huden tålte det ikke
Jeg reagerer dessverre på denne. Produktet hadde ellers vært fint :)


