Vår duftekspert Marcus tipser om romantiske parfymer
Utforsk en verden full av kjærlige duftnoter og sensuelle essenser. KICKS’ duftekspert Marcus tipser om fem romantiske dufter til deg selv eller en du er glad i.
Av KICKS • 31. mars 2022
Chic følelse
”En leken duft med innslag av frukt og blomster. Dette er en chic duft som ikke er for avansert og fungerer til alle anledninger!”
Jean Paul GaultierLa Belle Flower Edition Eau de Parfum
(1)
Pris: 1 899 kr1 899 kr
Kjærlighetsreise
”Forførerisk og beroligende – dette er en duft med gourmandnoter av sitrus og sensuelle bunnoter av vanilje. En duftnyhet som står i kjærlighetens tegn.”
”Det nyeste tilskuddet fra Valentino er en eksplosjon av kjærlige duftnoter fra blant annet bourbonvanilje og appelsinblomst. Perfekt for deg som er ute etter noe nytt!”
100 ml
ValentinoBorn in Roma Donna Rendez-Vous Eau de Parfum
(9)
Pris: 1 829 kr1 829 kr
Lidenskapelig hjerte
”En sann klassiker – perfekt gave til noen som liker maskuline dufter. Inneholder forføreriske noter av tonkabønne og vanilje som skaper selvsikkerhet og lidenskap.”