1 / 1

Les Phyto-Ombres Eye Shadow

Farge:11 Mat Nude
595 kr
Som medlem vil du motta 595 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Les Phyto-Ombres er enkeltstående øyenskygger tilgjengelig i 20 strålende, intense og forførende nyanser.

Det er 5 forskjellige typer finish: matt, silkeaktig, metallisk, strålende og glitrende, som hver fremhever øynene og skaper en 3D-effekt som er unik for Sisley. Den ultrasensoriske konsistensen smelter på huden og etterlater en ultrafin og utjevnende film. Formelen er beriket med ekstrakter fra naturlige kilder som gjør at den sarte huden på øyelokkene føles myk og behagelig.

Toleransetestet under oftalmologisk og dermatologisk kontroll. Egnet for sarte øyne og kontaktlinsebrukere.

Effekt og innhold
• Kameliafrø og nypefrøolje gir mykhet og komfort.
• Nyansene 40, 41 og 42 inneholder plantebaserte aktive ingredienser (ekstrakt av grønn te, hvit lilje og kameliafrøolje), som beskytter den sarte huden på øyelokkene.

Applikasjon
Påfør produktet med skumapplikatoren i beholderen, en av Sisleys øyenskyggebørster eller med en fingertupp. Les Phyto-Ombres er veldig enkle å påføre og kan bygges opp, fades eller intensiveres etter behov. Kan brukes som en base for å jevne ut øyelokket, som en enkelt farge på øyelokket, langs vippekanten for å skape en "smudgy" eyeliner-effekt, eller under øyenbrynsbuen for å fremheve øyeområdet.
FormKompakt
FinishMatte
EgenskaperLangtidsholdbar
FargeintensitetMiddels, Høy
StørrelseSingle
Påfør produktet med skumapplikatoren i beholderen, en av Sisleys øyenskyggebørster eller med en fingertupp. Les Phyto-Ombres er veldig enkle å påføre og kan bygges opp, fades eller intensiveres etter behov. Kan brukes som en base for å jevne ut øyelokket, som en enkelt farge på øyelokket, langs vippekanten for å skape en "smudgy" eyeliner-effekt, eller under øyenbrynsbuen for å fremheve øyeområdet.
PHENYL TRIMETHICONE, SORBITAN ISOSTEARATE, POLYSORBATE 60, GLYCERIN, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, ROSA CANINA FRUIT OIL, PEG-12 DIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, 1, 2-HEXANEDIOL, CARRAGEENAN, XANTHAN GUM, MAY CONTAIN [+/- MICA (CI 77019), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), ULTRAMARINES (CI 77007), MANGANESE VIOLET (CI 77742), FERRIC FERROCYANIDE (CI 77510)]. IL#1A

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold1,8 g
Enhetspris330.555,56 kr/kg
MerkeSisley
SeriePhyto-Ombre Eclat
KategoriØyenskygge
Se altSisley Øyenskygge
Se altPhyto-Ombre Eclat Øyenskygge
Varenummer750908
EAN3473311866028

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

5
Basert på 3 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
53
40
30
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
D
Dagmara
8 mnd
12 Silky Rosé
Har kjøpt 41 - glow gold. Helt vannvittig flott gull nyanse, lett å påføre, lett å blande og uten store glitrer. På skjermen virket farge litt grønnlig, men det er den ikke i det hele tatt i virkelighet. Veldig fornøyd,kommer til å kjøpe flere.
V
Victoria
1 år
12 Silky Rosé
Fin produkt
E
Elfa
17.01.2023
12 Silky Rosé
Best i test!
Viser 3 av 3