1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
Farge:Nude Honey
Pris: 319 kr
Som medlem vil du motta 319 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Uten parfyme
Fuktgivende
Nøytral
Almost Lipstick i Black Honey er en klassiker fra Clinique. Ikke helt leppestift, ikke helt gloss – konsistensen ligner mer en leppebalsam som du enkelt kan bygge opp. Nå også tilgjengelig i Pink Honey – en subtil, myk rosa nyanse.

Almost Lipstick finnes i to flatterende nyanser og er kjent for sin evne til å tilpasse seg alle hudtoner og se forskjellig ut på hver enkelt. Det gjennomsiktige pigmentet glir på som et lett lag med glansfull farge, mens den fuktighetsrike formelen gir leppene en myk finish. Den ikoniske Black Honey leppestiftfargen fremhever leppenes naturlige tone og skaper en smigrende nyanse som er unik for deg. Den nye Pink Honey leppestiftfargen kombinerer den samme velkjente formelen med en subtil, byggbar myk rosa tone. Påføringen er enkel og ukomplisert, og du trenger ikke engang et speil.

Formelfakta:
- Gjennomsiktig dekkevne.
- Lett glansfinish.
- Kombinerer fordelene ved en leppestift, farget leppebalsam og leppegloss.
- De unike Black Honey- og Pink Honey-nyansene ser unike ut på alle.
FormStift
EgenskaperFuktgivende, Pleiende
FinishShine
FinishNøytral
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Inspirasjon

Finn din neste makeup look med KICKS Makeup Advisor

Kundeanmeldelser

4.2
Basert på 81 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
546
417
39
24
15
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
E
Ewa-Ruby, 50 år
1 mnd
Pink Honey
Nydelig farge og konsistensVeldig bra leppestift
S
Silje, 28 år
1 mnd
Nude Honey
Love!Kjempefin pakning, fargen passet veldig bra til meg og er veldig "subtle" så det ser veldig naturlig ut. Jeg bruker den på tørre lepper da den også gir god fukt og litt gloss. Den er også veldig drøy i bruk og varer lenge!
PN
Profil uten navn
3 mnd
Black Honey
lip stainbra kvalitet anbefales
PN
Profil uten navn
3 mnd
Black Honey
ElskerKjøper denne gang etter gang og den har den fineste fargen som både passer til leppene og som blush!
Viser 4 av 81