Spar 20%Kjøp for 600,-
1 / 1
Spar 20%Kjøp for 600,-

Lip Maestro Satin

Variant:14

Kun 10t.:36m.:29s. igjen - Se hele tilbudet

579 kr
Som medlem vil du motta 579 poeng
20% på kjøp pver 600kr

Selges kun på nett

Utsolgt i butikk

Med dette produktet får du gratis frakt · {}
En lett og livfull leppefarge fra Armani. Den futuristiske leppefargen er inspirert av den satengmyke følelsen av hud mot hud. Den uventede blandingen av 2 ulike gelkonsistenser i en banebrytende teknologi gjør det mulig å oppnå tre ønsker samtidig, samme fargeintensitet som en stift, samme pleiende egenskaper som en pomade og samme holdbarhet som en flytende leppestift. Lev livet til fulle med et produkt som gir både pleie og farge. Alt i ett. Opplev neste generasjon leppefarge. Når Lip Maestro Satin påføres for første gang skaper den en silkemyk finish på huden, kombinert med en ekstra fuktighetsgivende effekt. Deretter endres følelsen i den andre fasen, og den unike, strålende, duse finishen med kraftig farge kommer til syne. Kommer i en ny, forbedret pakke med en ny diamantformet applikator, som gir feilfri og nøyaktig påføring med ett strøk. Lev livet til fulle med et produkt som gir både pleie og farge. Alt i ett.
Bruk applikatoren til å legge leppefargen midt på leppene, før du trykker sammen og ruller leppene. Fordel utover med applikatoren for en perfekt finish. Påfør med fingertuppene for en lysere matt effekt. Bruk Eye & Brow Maestro til å fylle ut brynene og gjøre looken komplett.
Innhold1 stk.
Enhetspris579 kr/stk
MerkeArmani
SerieLip Maestro
KategoriLeppestift
Se altArmani Leppestift
Se altLip Maestro Leppestift
Varenummer838189
EAN3614274192155

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

4.3
Basert på 11 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
58
41
30
21
11
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
A
Anne
01.09.2023
500 Blush
Grei men ikke helt min greie altså
T
Thea
08.02.2023
500 Blush
Fin farge (Blush). Ikke transfer proof og blir fort borte om man spiser. Tørker ut leppene, og liker derfor Armani Lip Power bedre, den sitter mye lenger, tørker ikke ut og er transfer proof ;)
Z
Zai
06.05.2022
500 Blush
En veldig lett formel som du ikke kjenner på leppene. Så fornøyd med at jeg kjøpte den. Skal kjøpe andre farger - garantert!
J
Jorunn
30.11.2020
500 Blush
Beautiful...
Viser 4 av 11