1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
Farge:401 The Tibetan Orange
575 kr
Som medlem vil du motta 575 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Fuktgivende
Giorgio Armani Beauty Lip Maestro Liquid Lipstick, den første lip-staineren med en behagelig fløyelsmyk tekstur og strålende finish. Leppene fremstår umiddelbart fyldigere og mer skinnende. Den sensuelle ikke-klebende teksturen tilbyr timer med fuktighet og komfort. Geléformelen inneholder konsentrerte pigmenter som skaper en intens, forførende og strålende farge. “Med Lip Maestro ønsket vi å skape rene, sprudlende farger som passer til alle hudtoner. Iøynefallende, luksuriøse farger, fremhevet i en strålende matt formel.” -Linda Cantello, Makeup Artist for Giorgio Armani Beauty
FinishMatte
EgenskaperFuktgivende
FormFlytende
FargeintensitetHøy
Enkel å påføre med applikatoren, slik at man kan forme leppene sine perfekt. Design leppene dine helt etter humøret, eventuelt med flere farger. Man kan for eksempel legge en mørk farge hele veien rundt kanten av leppene, for eksempel med en lipliner og fylle ut midten av leppen med en lysere farge og dermed lage Ombre-Lips-effekt. Dette ville skape dybde i leppene og gi en optisk forstørrelse. Kun fantasien setter grenser.
Innhold6,5 ml
Enhetspris88.461,54 kr/l
MerkeArmani
SerieLip Maestro
KategoriLeppestift
Se altArmani Leppestift
Se altLip Maestro Leppestift
Varenummer752061
EAN3605521648501

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

4.3
Basert på 11 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
58
41
30
21
11
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
A
Anne
01.09.2023
500 Blush
Grei men ikke helt min greie altså
T
Thea
08.02.2023
500 Blush
Fin farge (Blush). Ikke transfer proof og blir fort borte om man spiser. Tørker ut leppene, og liker derfor Armani Lip Power bedre, den sitter mye lenger, tørker ikke ut og er transfer proof ;)
Z
Zai
06.05.2022
500 Blush
En veldig lett formel som du ikke kjenner på leppene. Så fornøyd med at jeg kjøpte den. Skal kjøpe andre farger - garantert!
J
Jorunn
30.11.2020
500 Blush
Beautiful...
Viser 4 av 11