1 / 1
Variant:30 ml
920 kr
Selges kun på nett
Utsolgt i butikk
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Denne ansiktsoljen er basert på planteaktive stoffer og kombinerer de reparerende egenskapene til blåbærfrøekstrakt for å styrke hudbarrieren med et kompleks av sellerifrø- og linfrøekstrakter som bidrar til å stramme opp og tone huden. Denne hurtigabsorberende formelen er beriket med aprikoskjerneolje og solsikkefrøolje, og forsterker hudpleierutinen og bidrar til å forsegle fuktigheten i huden for et naturlig strålende utseende.
Påfør 3-4 dråper på fuktig hud i ansiktet, på halsen og dekolletasjen etter rens. For ekstra næring kan du tilsette noen dråper i fuktighetskrem eller kroppspleie og massere forsiktig inn i huden.
Innhold | 30 ml |
Enhetspris | 30.666,67 kr/l |
Merke | Susanne Kaufmann |
Kategori | Ansiktsolje |
Se alt | Susanne Kaufmann Ansiktsolje |
Varenummer | 826742 |
EAN | 9120037355377 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
Sorter etter
S
Sofie10 mnd
God ansiktsolje som lukter nøytralt og godt. Bruker den over/ i en lett dagkrem for å lukke inne fukt gjennom høst og vinter. Fungerer så bra for tørr hud!
Viser 1 av 1