20%Kjøp for 600 kr
1 / 1
20%Kjøp for 600 kr
The Ritual Of Sakura Mini Fragrance Sticks Diffuser
Variant:70 ml
MedlemsprisOriginal pris:229 kr
Pris: 183,20 kr
Spar 46 kr
Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr
Kjøp for 600 få 20% rabatt
Gjelder kun ut søndag. Online only!
Med dette produktet får du gratis frakt ·
En minivariant av våre nåværende The Ritual of Sakura duftpinner, laget spesielt for de små rommene i hjemmet ditt. En naturlig og stilfull måte å få hjemmet ditt til å dufte godt. Kombinerer de myke duftene av rismelk og kirsebærblomst for en herlig søt og kremaktig aroma. Holder i to til tre uker.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerKundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- LLinda42 år2 mndVurdert 5.0 av 5 stjernerDufter så godt
Jeg digger denne
Linda anbefaler dette produktet - KKatarina36 år10 mndVurdert 4.0 av 5 stjernerLukter godt, men kortvarig lukt
Er generelt glad i denne duftserien fra Rituals, har flere artikler i serien. Denne varte i 2 uker. Fungerer til sitt bruk, men trekker én stjerne pga. kortvarig luktopplevelse.
Katarina anbefaler dette produktet - MMas25.09.2022Vurdert 4.0 av 5 stjerner
Lukter godt men varer ikke lenge. Helt ok til prisen
- OOlga13.06.2022Vurdert 2.0 av 5 stjerner
Veldig god, behagelig lukt, men dessverre fordampet væsken i flasken raskt og tørket opp, så ikke veldig bra denne gangen🫤
- SShida15.12.2021Vurdert 5.0 av 5 stjerner
👌🏻👌🏻

