
1 / 1
Bi-Liner Dual-Ended Gel Pencil
Farge:Mild Or Wild
Pris: 195 kr
Fri levering ved kjøp over 199 kr ·
Ta en dobbel med høypigmenterte gel-eyelinere med to ender som gir intens, langvarig farge i slående matt og metallisk finish. Disse linerne er tilsatt mykgjørende oljer og naturlig voks og glir sømløst på for en sterk fargeeffekt som holder lenge og er smitte-, vann-, utglidnings- og falmesikker. Bruk dem til å lage presise linjer, røykeffekter og alt midt imellom.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
M
Malin, 36 år3 mnd
Rain Or Shine
Produktet svir i øyneneSelv om produktet gir god farge på våtlinjen, svir det og får øynene til å renne. Etter en halvtime legger det seg hovedsakelig som klumper i øyekroken. Anbefales ikke til bruk i våtlinjen.
V
Vilde, 29 år5 mnd
Give Or Take
Dyr til å ikke innfri forventningeneNesten litt for pigmentert, blir smudgy, klumpete og legger ikke jevn linje. Drysser ned under øyet, glitteret legger seg innpå øyet og har irritert øynene mine – måtte slutte med denne
L
Line, 41 år5 mnd
Truth Or Dare
Fantastisk produktSå enkelt å lage vinge med. Den er enkel å jobbe med og sitter hele dagen
Viser 3 av 3

