Spar 25%
1 / 1
Variant:Black
Kun 4 dager igjen - Se hele tilbudet
Medlemspris
209,25 kr279 krKjøp 70,-
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Det er nettopp kombinasjonen av den spisse børsten og en jevn flyt som gjør den enkel å bruke både for nybegynnere og proffe. Formelen er vannbestandig, sitter godt og smitter ikke, samtidig som den er lett å fjerne med sminkefjerner. Uansett om du vil ha en naturlig eller intensiv look, så er Infinity Ink den perfekte eyelineren, og den er selvsagt 100 % vegansk.
Rist den før bruk (med lokket på) og bruk den spisse børsten til å lage linjen du vil ha.
Water (Aqua), Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Propanediol, Laureth-21, Acrylates/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, 1, 2-Hexanediol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Ammonium Acrylates Copolymer, Potassium Sorbate, Sodium Laureth-12 Sulfate, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Black 2 CI 77266 (Nano).
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
Innhold | 1 stk |
Merke | LH cosmetics |
Kategori | Eyeliner & Kajal |
Se alt | LH cosmetics Eyeliner & Kajal |
Varenummer | 94070249 |
EAN | 7350003902942 |
Produsent, EU | LH cosmetics Sandhamnsgatan 63 C 11528 Stockholm Sweden |
Produsentkontakt | [email protected] |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her