
1 / 1
Teint Idôle Ultra Wear Foundation
Farge:500C
Pris: 679 kr
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Oppdag langvarig perfeksjon med Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Liquid Foundation, en høypresterende ansiktsmakeup som er skapt for feilfri, naturlig hud. Denne avanserte formelen gir full dekning med en ultratynn, pustende tekstur som føles komfortabel hele dagen, samtidig som den opprettholder en raffinert naturlig matt finish. Foundationen er drevet av innovativ Fleximatte™-teknologi som tilpasser seg ansiktsbevegelser for en jevn, glatt hud uten å føles tung eller maskeaktig. Den er beriket med 81 % hudpleieserum og kombinerer makeupytelse med pleiende fordeler, og hjelper huden til å føles balansert og komfortabel over tid. Hyaluronsyre støtter hydrering og glatthet, mens vitamin E og moringa bidrar til å beskytte huden mot ytre stressfaktorer som forurensning. Foundationen passer for alle hudtyper, inkludert sensitiv og akneutsatt hud og gir pålitelig hold og selvtillit fra morgen til kveld.
• Ultratynn, pustende flytende foundation med full dekkevne
• Naturlig matt finish som kontrollerer glans samtidig som hudteksturen bevares
• Drevet av Fleximatte™-teknologi for fleksibel, langvarig komfort
• Beriket med 81 % hudpleieserum for forbedret hudkomfort
• Formulert med SPF 35 for å støtte daglig beskyttelse mot UV-eksponering
• Ultratynn, pustende flytende foundation med full dekkevne
• Naturlig matt finish som kontrollerer glans samtidig som hudteksturen bevares
• Drevet av Fleximatte™-teknologi for fleksibel, langvarig komfort
• Beriket med 81 % hudpleieserum for forbedret hudkomfort
• Formulert med SPF 35 for å støtte daglig beskyttelse mot UV-eksponering
| Solbeskyttelse | Med solfaktor |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del dine meninger med andre kunder
Anmeldelser fra Norge
- HHelle61 år2 u245CVurdert 5.0 av 5 stjernerTrofast følgesvenn, kjempegod
Denne har jeg alltid kommet tilbake til etter prøvd mange av de velrenommerte fra andre merker Den er topp bruke sammen med Este lauder daywear combination skin- en dert fukt en dert foundation og du har den lenge 😉 ikke sticky og kjennes ikke på huden
Helle anbefaler dette produktet - NNathalie38 år2 mnd220CVurdert 5.0 av 5 stjernerFantastisk for oljete hud
Elsker denne🤩 Utrolig bra dekkevne, og gir en matt finish, men langt i fra ‘tørr’ matt. Den sitter godt i mange timer, og er perfekt for min oljete hud.
Nathalie anbefaler dette produktet - AGAnne Gunn47 år4 mnd220CVurdert 5.0 av 5 stjernerGod dekksevne
Favoritt produktet mitt
Anne Gunn anbefaler dette produktet - KKatarzyna5 mnd090NVurdert 4.0 av 5 stjernerOk
It is very good and stays for hours. But in the same time I have a feeling that it dries my skin.
Katarzyna anbefaler dette produktet - SKSylwia Karolina33 år7 mnd120NVurdert 5.0 av 5 stjernerPerfekt
Absorberer sebium gjennom dagen. Beste fundation jeg hadde på mange år.
Sylwia Karolina anbefaler dette produktet


