1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

La Vie Est Belle Elixir EdP Refill

1.025 kr
Som medlem vil du motta 1025 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Lancôme La vie est belle L'ELIXIR Eau de Parfum er en forførende duft med en moderne og glad attitude – en duft som skaper en visjon for livet, en kjærlighetserklæring til deg selv.

-

Denne Elixir fremkaller en intens versjon av vedvarende lykke. Med en intens mørk kirsebærfarget saft kan du være sikker på å føle deg feminin, sensuell og forførende. L’ELIXIR er mer enn en duft, det er en følelse. Skapt med de edleste ingrediensene for å utfolde en omsluttende duftopplevelse. En uventet blomsteraktighet bygd opp rundt den edle fiolblader absolute, som åpner med en sprudlende bringebærlikør-akkord. Kontrastert av sensualiteten og lekkerheten av kakaosmør. I tillegg til intensitet byr duften på en hodedreiende duftsky som trosser definisjonen av langvarighet.

-

Vårt ikoniske smil er for første gang gjenoppfunnet og inngravert i glasset, som demonstrerer et ekte mesterverk ved å plassere smilet i en skarp firkant. Smilets runde former står i kontrast mot flaskens slanke og skarpe silhuett, som sammen skaper et dristig design som er like unikt som kvinnen som bærer den.

-

La vie est belle er et fransk uttrykk, en livsfilosofi og en hyllest til livet. La vie est belle er en overbevisning, en erklæring til verden om at livet er vakkert når du velger din egen vei til lykke. Fremfor alt er La vie est belle et valg og retten til å leve et liv fylt med lys, lykke og frihet. Med La vie est belle L’ELIXIR vil du innse at lykken er i DEG.

-

Flasken er enkel å gjenoppfylle
Ved å gjenoppfylle din La vie est belle-duft sparer du*:
- 50% glassforbruk
- 46% plastikk- og pappforbruk.

-

* Ved bruk av 1 La vie est belle Eau de Parfum 50 ml + 1 La vie est belle Eau de Parfum Refill 100 ml vs. 3 x La vie est belle Eau de Parfum 50 ml.
FormSpray
DuftfamilieAmber
Påfør på pulspunkt: håndledd, indre albue og nakke.
Innhold30 ml
Enhetspris34.166,67 kr/l
MerkeLancôme
SerieLa Vie est Belle
KategoriParfym Refill
Se altLancôme Parfym Refill
Se altLa Vie est Belle Parfym Refill
Varenummer835837
EAN3614274169720

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

4
Basert på 4 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
53
40
30
20
11
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
S
Susan
4 mnd
30 ml
Jeg elsker denne! Min nye favoritt! En mer høst/vinter parfyme i mine øyne, men absolutt verdt å sjekke ut. Denne er nok også veldig god på kvelden hvis du skal ut, den kan bli litt mye som en hverdags parfyme. Dufter godt av bringebær!
L
Lill
4 mnd
30 ml
For meg ble denne altfor søt og tung. Den satt leeenge på huden - sikkert positivt for de som liker den. Jeg liker mange av Lancome sine dufter, men denne var skivebom.
E
Elise
8 mnd
30 ml
Har aldri fått så mange komplimenter for en duft noen gang! Hvis du liker fruktige og søte dufter er denne verdt å lukte på.
A
Aysha
10 mnd
30 ml
En veldig unik og god parfyme. Brukes både på dagtid og kveld, men foretrekker best kveld da den er litt annerledes. Den sitter også lenge på huden. Anbefales på det sterkeste!!
Viser 4 av 4