20%Kjøp for 600 kr
1 / 1
Variant:150 ml
MedlemsprisOriginal pris:805 kr
Pris: 644 kr
Spar 161 kr
Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr
Kjøp for 600 få 20% rabatt
Gjelder kun ut søndag. Online only!
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Sensitiv
Fukt og jevn ut huden med denne ansiktskremen som er formulert for alle hudtyper, inkludert sensitiv hud. Den gir opptil 72 timers fuktighet og øker fuktighetsnivået i huden, selv på de tørreste områdene. Den er formulert med Glacial Glycoprotein og Squalane. Denne elskede fuktighetskremen er hypoallergenisk og testet på sensitiv hud, og den er også fri for parfyme. Med en ultralett tekstur absorberes denne ansiktskremen lett og etterlater huden mykere, glattere og sunnere. Ultra Facial Cream er skånsom, effektiv og Kiehl's #1 dagkrem.Hvem den er for:Den passer for alle hudtyper, inkludert sensitiv hud.Hva den er bra for:• Begynner å reparere hudbarrieren på bare 2 timer• Gir opptil 72 timer med fuktighet for en myk, glatt og sunn hud• Den er hypoallergenisk og testet på sensitiv hud• Den er parfymefri
| Hudtype | Sensitiv |
| Egenskaper | Med farge |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerKundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- LLiza39 år3 u125 mlVurdert 3.0 av 5 stjernerHelt grei!
Kjøpte den til tenåringen. Prøvde den selv. En helt greit fuktighetskrem. Men ikke wow. Okay å kjøpe på tilbud.
Liza anbefaler dette produktet - MMia-Mathilde29 år1 mnd50 mlVurdert 3.0 av 5 stjernerHelt grei
Har prøvd bedre den lukter litt rart også. Toneren dems derimot er bra
- LLise42 år2 mnd125 mlVurdert 5.0 av 5 stjernerVeldig bra.
Fukter bra. Huden blir glatt og jevn.
Lise anbefaler dette produktet - RRenée32 år3 mnd125 mlVurdert 5.0 av 5 stjernerOnly cream i need
I keep it simple, all i need is a moisturizer and this one does the job. Best one ive tried and can see and feel the improvement on my skin after using it.
Renée anbefaler dette produktet - HHege39 år5 mnd50 mlVurdert 5.0 av 5 stjernerFantastisk!
Elsker denne kremen. Kan brukes av hele familien. Gir mye fukt og perfekt til å ha under sminke. Inneholder ikke SPF så det må man huske utenpå om man bruker den på dagtid. Bruker denne noen ganger også som nattkrem.
Hege anbefaler dette produktet - TTrond53 år6 mnd125 mlVurdert 4.0 av 5 stjernerOk
Holder huden fuktig og smidig
Trond anbefaler dette produktet



