
1 / 1
Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara
Variant:Magnetic Black
Pris: 569 kr
Som medlem vil du motta 569 poeng. Logg inn her
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara har en "Eye-Opening Effect" som umiddelbart løfter vippene og får øyet til å virke mer åpent, samt gir vippene volum. Formelen er vannfast og holder hele dagen.
| Egenskaper | Vannfast, Volum, Curl |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- MMaria45 år4 dVurdert 3.0 av 5 stjerner
Verifisert kjøp
Imponerte ikkeEn helt ok maskara, den gjør jobben sin, den sitter godt, men den er ikke 100% vannfast børsten er noe helt for seg selv, den fungerer perfekt på vippene oppe, men er du en av de som også legger maskara på de små nede må en finne opp kruttet på nytt. Så dette ble ikke akkurat en ny favoritt.
- CChristine27.03.2024Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Super mascara som virkelig er vannfast. Den er lett å påføre og gir enkelt et godt resultat. En favoritt!!
- EEva03.07.2021Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Simply the best! Holder hele dagen, separerer, gir lengde og volum. Ingen dryss eller klumper. Brukes fast, kommer ikke til å bytte! :)
- HHannah08.06.2021Vurdert 4.0 av 5 stjerner
Veldig bra hold og separerer vippene fint. Anbefaler til folk med asiatiske monolids. Den fikk et trekk for at det fort tørker ut og klumper seg etter et par ganger bruk(går an å jobbe de ut), og kosten er litt vanskelig å bruke.
- KKarin02.10.2020Vurdert 5.0 av 5 stjerner
En super mascara som åpner blikket og gir lengde til vippene. Hverken drysser, klumper eller smitter av. Holder hele dagen. En ny favoritt.
- KKaroline09.03.2019Vurdert 4.0 av 5 stjerner
Fine og fyldige vipper men smitter litt av

