1 / 1
Velvet Noir Afterdark False Lashes
139 kr
Utsolgt online
Utsolgt i butikk
Eylure Luxe Velvet Noir er laget av Luxury Faux Mink mattsvarte fibre for å skape et intenst utseende. Velvet Noir After Dark er flerlags, myke vipper som gir et dypt og intenst utseende. Disse håndlagde vippene er gjenbrukbare etter opptil 5 gangers bruk, og hver pakke inneholder et gratis lateksfritt vippelim som er garantert å holde i opptil 18 timer.
Trinn 1: Mål opp og klipp eventuelt løsvippene litt i ytterkanten. Trinn 2: Påfør et tynt lag med lim over hele vipperaden på løsvippene. Trinn 3: La limet tørke en stund, cirka 20-30 sekunder, før du fester løsvippen på din egen vipperad. Trinn 4: Fest løsvippene så nær din egen vipperad som mulig, men ikke på vippene dine. Tips! Plasser vippen på midten av øyet for deretter å bruke fingrene til å sette løsvippen på plass ved inner- og ytterkanten.
Glue: Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Aqua (Water, Eau), Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
Innhold | 1 stk |
Merke | Eylure |
Kategori | Løsvipper |
Se alt | Eylure Løsvipper |
Varenummer | 94046459 |
EAN | 0619232004221 |
Produsent, EU | PDC Brands 1st Floor Charter Building, Charter Place UB8 1JG Uxbridge, Middlesex UK |
Produsentkontakt | https://www.pdcwellness.com/ |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
Sorter etter
M
Mona08.08.2022
Liker merket Eyelure. De e lett å jobbe med. Har stort sett brukt Gimme Gimme fra Eyelure. Men denne her er absolutt en ny favoritt. 👍Anbefales
Viser 1 av 1