Nyhet
1 / 1
Nyhet

Mascara Brush 01 - Curling & Volume

Variant:04 XXL Volume
45 kr
Som medlem vil du motta 45 poeng

Selges kun på nett

Utsolgt i butikk

Fri levering ved kjøp over 99 kr ·
Vegansk
Uten parfyme
Volum
Ikke vannfast
De perfekte vippene starter med den perfekte børsten. Men hvilken børste som er ideell, avhenger av hvilket utseende du er ute etter. For å gjøre det enkelt tilbyr ECOOKING bare én mascara - i både en tårefast og en vannfast versjon - med fire forskjellige børster, hver av dem skreddersydd for en spesifikk effekt.

Mascara Brush 01 - Curling & Volume
En silikonbørste med fleksibel, myk bust. Mascara Brush 01 løfter og gir volum til vippene dine. Den buede utformingen følger vippekanten, mens den koniske busten sørger for jevn fordeling av mascaraen. De kortere bustene på tuppen gjør det enkelt å nå de indre vippene uten å kladde.

Vegansk, dermatologisk testet og parfymefri.

Merk deg dette:
Du kjøper maskaraen - tårefast eller vannfast - og børsten separat. Mascarahetten kan byttes ut med børsten, som da fungerer som en ny hette. Hvis du vil prøve en annen mascarabørste senere, skyller du bare den nåværende børsten med lunkent vann og beholder den til senere bruk.
EgenskaperVolum, Ikke vannfast
Innhold1 stk.
Enhetspris45 kr/stk
MerkeEcooking
KategoriØyne
Se altEcooking Øyne
Varenummer775665
EAN5712350505061

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her