1 / 1
1.425 kr
Som medlem vil du motta 1425 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
En Eau de Cologne med en moderne slags letthet, med en frisk og ungdommelig energi. Colonia Pura fanger den ikoniske italienske følelsen av kultivert nytelse, utsøkt stil og presisjon. Duftens akvatiske sensualitet kommer til live med de skarpe og solfylte åpningsnotene av lys bergamott, kombinert med saftig appelsin og delikat petitgrain. De viker for den vitale energien til blomsterhjertet, som består av jasmin sambac absolutt og narcissus absolutt. De går over i en uventet kombinasjon av krydrede toner av koriander, og er harmonisk forent med de varme og sofistikerte aksentene av patchouli, sedertre og musk i basen. Klassisk, men samtidig moderne, resultatet er en strålende dynamikk som feirer livet, inspirerer og gir en følelse av diskré eleganse som ser på det essensielle.
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Bht, Geraniol, Citronellol, Tocopherol

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold50 ml
Enhetspris28.500 kr/l
MerkeAcqua di Parma
KategoriEau de Cologne
Se altAcqua di Parma Eau de Cologne
Varenummer89718227
EAN8028713270017
Produsent, EUAcqua di Parma
Via Morimondo 26
20143 Milano
Italien
Produsentkontakt[email protected]

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

4
Basert på 1 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
50
41
30
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
T
Tore
1 år
50 ml
Denne var veldig fresh og fin. Hyggelig overraskelse!
Viser 1 av 1