Spar 20%Kjøp for 600,-
1 / 1
Spar 20%Kjøp for 600,-

YSL Make Me Blush Liquid Blush

Variant:66

Kun 14t.:37m.:42s. igjen - Se hele tilbudet

549 kr
Som medlem vil du motta 549 poeng
20% på kjøp pver 600kr

Selges kun på nett

Utsolgt i butikk

Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Naturlig
MAKE ME BLUSH – FLYTENDE BLUSH SOM SMELTER SØMLØST SAMMEN MED HUDEN
Møt nye MAKE ME BLUSH Liquid Blush fra Yves Saint Laurent, en blush som smelter sømløst inn i kinnene og gir 12 timer* naturlig rødtone. Den vektløse sammensetningen gjør det mulig å skreddersy looken din, enten du ønsker en frisk rødtone i kinnene, kinn som fremstår løftet eller full fargeintensitet. Takket være den klebefrie konsistensen som ikke legger seg i fine linjer, er Make Me Blush perfekt både på bar hud og over annen makeup, og du kan påføre den over din faste foundation uten at makeupen blir ødelagt. Den pigmentrike flytende blushen etterlater huden smidig og behagelig med en myk følelse. Filmdannende teknologi sikrer 12 timers holdbarhet. Er du klar for rosenrøde kinn?

-

FORDELER FOR FORBRUKERNE
- Sitter i 12 timer
- Gir naturlig rosenrød farge
- Enkel å påføre
- Lett sammensetning
- Klistrer ikke og legger seg ikke i fine linjer

-

RESULTATER
Naturlig myk matt finish. Den flytende blushen etterlater huden smidig og behagelig med en myk følelse.

-

NYANSER
Tilgjengelig i 6 trendy nyanser som passer til alle hudtoner. Dristige hint av rosa, rødt, lilla og korall, lyse til dristige nyanser. MAKE ME BLUSH Liquid Blush kommer i en allerede ikonisk nyanse 44 Nude Lavalière. Velg din nyanse for å uttrykke din edge med YSL!

-

*Forbrukertest 62 personer
FinishNaturlig
FormFlytende
PÅFØRINGSTIPS
Bruk den ultrapresise applikatoren til å skape flere looks. Plasser 1–3 prikker på hver kinn. Start på eplekinnene og løft prikkene opp mot tinningen. Bruk fingertuppene til å blende sømløst inn i kinnene. Én prikk for naturlig, diskret rødme, to prikker for løftede kinn, tre prikker for full fargeintensitet.
Innhold1 stk.
Enhetspris549 kr/stk
MerkeYves Saint Laurent
KategoriRouge
Se altYves Saint Laurent Rouge
Varenummer825638
EAN3614274220704

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

5
Basert på 3 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
53
40
30
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
1 mnd
54
Vrer lengeDenne blushen har jeg hatt i flere måneder og jeg er ikke halvveis engang. man trenger kun en liten "prikk" av produkter for at det skal være nok. Elsker fargen!
K
Kristine
5 mnd
44
Beste kremblushen jeg har prøvd. Kjøpte blush #57 - veldig fin peach. Ser naturlig ut. Ødelegger ikke foundationen under.
N
Neringa
1 år
44
Very good. Colors are beautiful, stays very long on the skin . Need to work fast because drying fast.
Viser 3 av 3