1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Born in Roma Donna Eau de Parfum

Pris: 1 449 kr
Som medlem vil du motta 1449 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Valentino Donna Born In Roma EdP. Den nye duften Donna Born in Roma er en nytolkning av kvinneligheten i en helt ny duft: en floriental Haute Couture-duft som er modernisert med en overdose av trenoter.

Donna Born in Roma er basert på en trio av sjasminblomster som er valgt ut blant de beste artene i verden. Denne feminine og moderne duften inneholder bourbon-vanilje og er boostet med et hint av rosépepper og en treaktig, animalsk overdose som skaper en dristig og uventet twist.
Det er en sofistikert og moderne duft som er inspirert av Roma, byen der eleganse og modernitet flettes sammen, der klassisismen forhøyes av en sydende og edgy livsstil.
FormSpray
DuftfamilieTreaktig
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

4.8
Basert på 60 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
554
43
32
21
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
I
Ismihan, 47 år
1 mnd
30 ml
Elegant og femininEn nydelig, moderne duft med en perfekt balanse mellom sødme og friskhet. Den holder lenge på huden og føles både luksuriøs og sensuell. Passer like godt til hverdags som til spesielle anledninger. Får alltid komplimenter!
I
Ismihan, 47 år
3 mnd
50 ml
Veldig braFornøyd bra anbefaler
A
Anne, 55 år
3 mnd
30 ml
Nydelig!Deilig duft som passer perfekt for meg!
I
Iren, 37 år
3 mnd
50 ml
Favoritt!Deilig duft som gir selvtillitten en boost ! Elsker den
Viser 4 av 60