1 / 1
- Vil du se videoen?Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
Self Tan Luxe Body Serum
Variant:200 ml
499 kr
Selges kun på nett
Utsolgt i butikk
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Boost huden fra utsiden og innover med vår hydrerende og kollagenberikende selvbruningsserum. Beriket med en 100% naturlige og aktivt brunende hudpleieingrediens med støtte i vitenskap: Niacinamid, hyaluronsyre, vitamin B5 og vårt kollagenberikende kompleks. Dette ultra-lettvekts serumet, som ikke skal skylles ut, gir umiddelbar hydrering, glatter og jevner ut hudtonen og leverer en naturlig stripefri, solbrun glød som varer hele uken og blekner jevnt.
Siden produktet har en høy andel naturlige ingredienser kan det endre farge over tid, dette påvirker ikke resultatene på huden.
Siden produktet har en høy andel naturlige ingredienser kan det endre farge over tid, dette påvirker ikke resultatene på huden.
Hudtype | Normal |
HVORDAN FÅ GLØDEN: Eksfoliere og fukte tørre områder på forhånd. Stryk på med vår vott, og bruk den lys gylne gløden til å veilede påføringen og sørge for at du dekker overalt. La den sitte i 8 timer mens din bruning med naturlig utseende utvikles. Du trenger ikke skylle. For en dypere bruning, påfør igjen etter 24 timer. Eksfoliere og tilføre fuktighet
regelmessig for å forlenge gløden.
regelmessig for å forlenge gløden.
Aqua (Water), Dihydroxyacetone, Butylene Glycol, Polysorbate 20, Trehalose, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Saccharide Isomerate, Panthenol, Sodium Metabisulfite, Parfum (Fragrance), Maltodextrin, Caramel, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Linalool, Benzyl Salicylate, Niacinamide, Sodium Citrate, Coumarin, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
Innhold | 200 ml |
Enhetspris | 2.495 kr/l |
Merke | St. Tropez |
Kategori | Kropp |
Se alt | St. Tropez Kropp |
Varenummer | 843739 |
EAN | 5060022303621 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
Sorter etter
A
Anonym1 år
Syns at selve fargen man får av denne er veldig fin, men den er så lys at det er vanskelig å få påført produktet jevnt sammenliknet med annen selvbruning. Vanskelig å se hvor på kroppen man har påført produkt og ikke
I
Ida09.07.2023
Gir greit med fukt og lukter ikke like ille som mye annet, men den gir ikke like jevn farge og den går av ujevnt - ingen vinner, mousene til st tropez er mye bedre.
T
Thea11.06.2023
ikke bruk fuktighetskrem før eller påfør rett etter dusjen, så fungerer denne fint. Enkel å påføre og blir en lett glød med lys farge som ikke smitter av.
I
Ingrid11.05.2023
Jeg har prøvd flere ulike selvbruninger og dette må være den dårligste. Har mye erfaring med å påføre selvbruning men denne ble så ujevn og oransje. Den lukter godt helt i starten men endrer seg til d...
Viser 4 av 4