1 / 1

Fleurs De L'Himalaya EdP

Størrelse:50 ml
639 kr
Som medlem vil du motta 639 poeng

Selges kun på nett

Utsolgt i butikk

Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Laget av verdens beste parfymører og inspirert av deres reiser til Orienten. Denne unike parfymen fra Valley of Flowers maler et bilde av en mild vind som stille blåser gjennom det fredfulle landskapet i Himalaya i det hellige Tibet. Den kraftfulle duften av vill orkidé forenes naturlig med Himalaya-peonens eleganse og avrundes med en svak antydning av bomullsmusk.Hent inspirasjon i denne unike parfymen som avslører sin fascinerende natur et skritt om gangen.
DuftfamilieBlomster
eau de parfum for henne
Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Eugenol.

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold50 ml
Enhetspris12.780 kr/l
MerkeRITUALS
SerieThe Ritual of Sakura
KategoriEau de Parfum
Se altRITUALS Eau de Parfum
Se altThe Ritual of Sakura Eau de Parfum
Varenummer812859
EAN8719134100068

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her