
Bare på KICKS
1 / 1
Variant:7719 Strawberry
Pris: 329 kr
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Uten parfyme
Cheeks & Lips er et produkt vi rett og slett ikke klarer oss uten i sminkevesken. Det er et multiprodukt som kan brukes på kinn, lepper og øyelokk for en vakker og frisk glød. Formelen inneholder mykgjørende ingredienser som styrker hudbarrieren og antioksidanter som gir fukt og næring. Høypolerte pigmenter gir en naturlig glans. Konsistensen er fløyelsmyk og smøraktig, og smelter inn i huden mens den tilfører et hint av farge. Bruk fingertuppene for å duse ut produktet, eller bruk Nilens Jord Pure Collection Sculpting Brush.
Viktige egenskaper:
• Kremet multistick
• Fuktgivende
• Antioksidantegenskaper
• Gir en vakker og frisk glød
Cheeks & Lips finnes i 8 flotte nyanser: Berry, Coral, Chestnut, Cranberry, Strawberry, Mahogany, Peach og Raspberry. Emballasjen matcher sticken og er enkel å ha med i vesken.
Allergisertifisert. Parfymefri. Vegansk. Inneholder ingen mikroplast.
Viktige egenskaper:
• Kremet multistick
• Fuktgivende
• Antioksidantegenskaper
• Gir en vakker og frisk glød
Cheeks & Lips finnes i 8 flotte nyanser: Berry, Coral, Chestnut, Cranberry, Strawberry, Mahogany, Peach og Raspberry. Emballasjen matcher sticken og er enkel å ha med i vesken.
Allergisertifisert. Parfymefri. Vegansk. Inneholder ingen mikroplast.
Nilens Jord
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon
Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del dine meninger med andre kunder
Anmeldelser fra Norge
- AJAnita Jeanette61 år1 u7709 BerryVurdert 5.0 av 5 stjernerNilens bord cheek & lips
Nydelig konsistens, enkel og naturlig i fargen Berry🥂
Anita Jeanette anbefaler dette produktet - NNina44 år1 u7709 BerryVurdert 5.0 av 5 stjernerEnkel å påføre
Enkel å påføre og ser naturlig ut
Nina anbefaler dette produktet - MMaja36 år1 u7717 MahoganyVurdert 4.0 av 5 stjernerNydelig farge
Nydelig farge, lett å blende ut. Eneste minuset at den ikke varer så lenge
Maja anbefaler dette produktet - BBan25 år3 mnd7717 MahoganyVurdert 4.0 av 5 stjernerVeldig fin farge og finish
Jeg syntes at den fargen var kjempe fin og den satt bra på huden og leppene, men man på påføre litt oftere da den forsvinner ganske fort. Men den satt bra med sminken. Tenker den passer fra for en simple eller «No makeup makeup» look!
Ban anbefaler dette produktet - FSFay Susann40 år3 mnd7719 StrawberryVurdert 4.0 av 5 stjernerPerfekt og ha i vesken
Fin og praktisk multifunksjonell stift som fungerer godt både på kinn og lepper. Jeg liker at den er allergivennlig, vegansk og uten parfyme. Fargen er naturlig og enkel å jobbe med,
Fay Susann anbefaler dette produktet - LLamis33 år4 mnd7713 ChestnutVurdert 3.0 av 5 stjernerok
den er jo ok, men den forsvinner fort sitter ikke bra nok
Lamis anbefaler dette produktet








