1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler
Størrelse:50 ml
1.155 kr
Som medlem vil du motta 1155 poeng
Utsolgt online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butikk ·
DUFTEN
Den ble til av det enkle og vesentlige og finner sin vei gjennom kvinnelighet og eleganse. For Her-serien og signaturduften For Her eau de toilette er Narciso Rodriguez’ gave til kvinner og en hyllest til deres indre skjønnhet. Med et hjerte av musk gir denne parfymen deg en ny dimensjon av en sensuell eau de toilette.

-

For Her eau de toilette er bygd opp rundt tre pulseringer som alle omgir og påvirkes av hjertet av musk. Vi har den blomstrende pulseringen som består av strålende appelsinblomst og osmanthus. Pulseringen med rav gir en myk, feminin følelse med innslag av vanilje som omslutter brukeren. Den treaktige pulseringen er bygd opp rundt vetiver, som forsterker parfymens sensualitet.

-

LAYERING
Oppdag kunsten å legge lag på lag med Narciso Rodriguez’ ikoniske For Her-dufter.

-

Layering har sitt opphav i Midtøsten og er en teknikk der du kombinerer flere dufter lag på lag for å skape din egen unike signaturduft. Med lanseringen av Narciso Rodriguez’ parfyme For Her PURE MUSC har layering blitt et sentralt aspekt av duftkolleksjonen For Her, og du kan nå skape din favorittduft til alle anledninger.

-

Ved å bruke For Her eau de toilette i kombinasjon med en annen duft fra For Her-duftserien kan man tilføye enda et sofistikert element slik at duften blir mer sensuell.
FormSpray
DuftfamilieChypre
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, CINNAMYL ALCOHOL, LIMONENE, BHT, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, CITRAL, CITRONELLOL, CI 17200 (RED 33), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5)

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold50 ml
Enhetspris23.100 kr/l
MerkeNarciso Rodriguez
SerieFor Her
KategoriEau de Toilette
Se altNarciso Rodriguez Eau de Toilette
Se altFor Her Eau de Toilette
Varenummer888224
EAN3423470890013

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

4.4
Basert på 10 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
56
42
32
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
M
M
1 år
Lukter helt fantastisk på huden min☺️ Favoritt sommer perfymen min!!
M
Marlene
01.08.2023
Dette er en veldig tung musc lukt som kanskje ikke passer alle! Den tipper mellom å lukte eldre dame og sensuelt. Av alle Narciso parfymene så er nok denne den som passer meg minst, men den lukter godt, bare ikke på meg!
D
DSB
26.05.2022
Fin lukt. Passer veldig bra å ha på ila kvelden.
S
Siv
20.03.2022
Elsker denne parfymen! Min favoritt som jeg har brukt i alle år.
Viser 4 av 10