1 / 1
Pris: 819 kr
Utsolgt online

Ikke tilgjengelig

LAURIER 62 er en salig blanding … Vi mener laurbær, rosmarin, eukalyptus, timian, spisskummen, nellik, rav, patchouli, sandeltre og mange (og vi mener mange) andre ingredienser … Helt seriøst, hvem bruker så mange ingredienser i ett stearinlys? Vel, vi gjør det. Noen ganger kommer skjønnhet fra kaos. Det er en salig blanding, men en vakker en.

Stearinlysene våre er utviklet med en høy dose duftoljer, en spesialtilpasset sammensetning av ulike typer voks og veker laget med naturlige fibre, for å sikre en vakker, duftaktiv opplevelse. Disse lysene håndhelles forsiktig i USA og pakkes i glassbeholdere før de legges i vår klassiske håndverksboks.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

5
Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Basert på 2 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurder produktet og del din opplevelse

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • C
    Christin
    28.10.2022
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner

    Fantastisk duftlys! Lukter som et deilig krydderskap. Anbefales hvis du er ute etter å skape en spicy/krydret og varmende atmosfære i hjemmet ditt.

  • A
    Anette
    12.06.2022
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner

    Fantastisk duft!