20%Kjøp for 600 kr
1 / 1
20%Kjøp for 600 kr

Blush Colour Infusion

Farge:Peach
Medlemspris
Pris: 383,20 kr
Original pris:479 kr
Spar 96 kr

Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr

Kjøp for 600 få 20% rabatt

Gjelder kun ut søndag. Online only!

Se hele tilbudet
Som medlem vil du motta 384 poeng
Utsolgt online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butikk ·
Blush Color Infusion er en silkemyk rouge med lett dekning som smelter sømløst inn i huden ved påføring, for et naturlig og forfriskende utseende som varer i 10 timer.-Formelen er laget med ultralette fargepigmenter som fordeler seg jevnt ved påføring og enkelt kan bygges opp til ønsket intensitet. Det fine mikropudderet er designet for å påføres like feilfritt med flytende sminke som puddersminke og på bar hud. Nyansene spenner fra myke nøytrale til sterke farger, og varierer fra en vakker matt finish til en subtil skimrende finish, for å passe til mange forskjellige hudtoner og hudtyper.-Matte farger: Rosé, Chai, Ginger, Strawberry, Kir Royale, Guava, Bellini. Skimrende farger: Sangria, Fresco, Peach, Grapefruit, Passionfruit, Watermelon
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Inspirasjon

Finn din neste makeup look med KICKS Makeup Advisor

Kundeanmeldelser

5
Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Basert på 6 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurder produktet og del din opplevelse

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • K
    Kristine
    1 år
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Rose

    Passionfruit er en nydelig rosa/fersken farge til lys hud. Sitter godt og holder hele dagen. Min favoritt.

  • S
    Saima
    18.04.2024
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Rose

    Jeg syns dette produktet passet meg velig bra. Får naturlig farge på kinnene. Bestiller nå nr 2 på dette produktet. Veldig fornøyd. Sitter godt hele dagen.

  • E
    Edina
    19.11.2021
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Rose

    Sitter godt, og holder lenge. Fin farge til sommer

  • H
    Hashma
    04.05.2021
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Rose

    The bestest bronzy-blushy shade that exists.

  • A
    Abigail
    12.01.2021
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Rose

    Anbefaler fargen grapefruit på sterkeste! En everyday blush for mørkehudet jenter.

  • R
    Ragnhild
    15.03.2019
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Rose

    Fargen Peach minner meg om Chanel Reflex som har vært min HG i 10 år, bare at denne blender bedre og har en nydelig frisk glød. Helt klart en ny favoritt.