
20%Kjøp for 600 kr
1 / 1
Farge:6 Lover Girl
MedlemsprisOriginal pris:249 kr
Pris: 199,20 kr
Spar 50 kr
Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr
Kjøp for 600 få 20% rabatt
Gjelder kun ut søndag. Online only!
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Supple Kiss Lip Glaze gir en vakker glød på leppene med opptil 12 timers fuktighet og glans. Denne lette veganske sminkeformelen fra Kylie Cosmetics har Bouncy-Wrap Tech med en blanding av mykgjørende midler som omslutter leppene i en gel-lignende glasur for en ekstra sprettende og plump følelse med skinnende glans. Denne lipglossen glir lett på for fyldigere lepper, en speillignende fargenyanse og lepper som er hydrert hele dagen. Nyansen All Yours er en varm ferskenrosa.
| Dekkeevne | Lett |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- KKatharina37 år9 mnd4 Nude KissVurdert 5.0 av 5 stjernerPositivt overrasket
Jeg tror jeg har prøvd alle lipglosser, og denne overrasket meg. Den er veldig komfortabel, gir fukt og den sitter godt.
Katharina anbefaler dette produktet - JJosefine21 år10 mnd6 Lover GirlVurdert 4.0 av 5 stjernerCute
Elsker at den er fuktighetsgivende samtidig pen. Fargen er ikke veldig sterk, er en lett gloss. Har mistet to av de allerede …. Kommer til å kjøpe en til. Kjempesøt, men synes kosten er litt rar. Anbefaler, minnes litt om Dior lipoil når på :)
Josefine anbefaler dette produktet - SSelma1 år6 Lover GirlVurdert 5.0 av 5 stjerner
Beste lipglossen på markedet. Ikke for tykk og ikke for tynn, og fuktighetsgivende
- MMadelen1 år6 Lover GirlVurdert 2.0 av 5 stjerner
Helt ok lipgloss, varer ikke så lenge og gir en veldig svak farge

