20%Kjøp for 600 kr
1 / 1
20%Kjøp for 600 kr

Calendula Petal Infused Calming Mask

Variant:100 ml
Medlemspris
Pris: 500 kr
Original pris:625 kr
Spar 125 kr

Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr

Kjøp for 600 få 20% rabatt

Gjelder kun ut søndag. Online only!

Se hele tilbudet
Som medlem vil du motta 500 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Fuktgivende
Beroligende og lindrende
Sensitiv
Tørr
Kiehl's Calendula Petal-Infused Calming ansiktsmaske er beriket med ringblomst-ekstrakt og håndplukkede kronblader, som gir masken sin fine farge og friske duft. Denne beroligende ansiktsmasken inneholder også aloe vera, som er kjent for å mykgjøre huden. Etter bare én påføring virker huden straks mykere, oppfrisket og avbalansert. Denne masken hjelper til med å forbedre hudens utseende og reduserer følelser av ubehag. • Bidrar til å mykgjøre og berolige huden på bare 15 minutter • Etter bare én påføring føles huden mykere, oppfrisket og balansert • For alle hudtyper

Vegansk produkt
HudtypeTørr, Sensitiv
EgenskaperReparerende, Beroligende, Fuktgivende
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Inspirasjon

Skin Analytics: Finn riktig hudpleie for din hud

Kundeanmeldelser

4.9
Vurdert 4.9 av 5 stjerner
Basert på 7 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurder produktet og del din opplevelse

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • A
    Alice
    20 år
    6 mnd
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Kjempegod ansiktsmaske

    Ekstremt deilig og beroligende på huden. Fantastisk som fuktmaske til oljete hud da den er lett i konsistensen. Får jevnere hudtone av den og har lett for å få en del kviser av mange produkter

    Alice anbefaler dette produktet
  • M
    Mirjam
    30.09.2023
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner

    Beste ansiktsmasken som finnes til min kombinasjonshud! Mild på huden, men merker stor forskjell etter bruk 2 ganger i uken. Huden stråler etterpå og føles silkemyk ut; noe som varer lenge! Masken er også drøy i bruk, og lukter godt :) Bruker hele Calendula serien

  • H
    Hanne
    12.06.2022
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner

    God og beroligende maske. Perfekt som en «after sun» om sommeren etter å ha vært mye ute. Mild duft av ringblomst og en fin konsistens, drøy i bruk.

  • J
    Jennysn
    13.04.2020
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner

    Veldig fornøyd med denne ansiktsmasken, gir en nydelig glød til huden og god lukt!

  • M
    Marie
    11.04.2020
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner

    Jeg elsker denne. Konsistensen minner om appelsinmarmelade, noe jeg bare synes er gøy! Liker lukten godt, og den føles avkjølende og behagelig på huden. Gir en deilig spafølelse! Huden blir myk og deilig etter bruk.

  • C
    Christina
    24.05.2019
    Vurdert 4.0 av 5 stjerner

    God ansiktsmaske, liker konsistensen og geleen er kjølende på huden. Er ikke den beste eg har prøvd, men så har eg veldig tørr hud. Verdt å prøve likevel.