
20%Kjøp for 600 kr
Bare på KICKS
1 / 1
20%Kjøp for 600 kr
Bare på KICKS
Professional Eyelash Curler
MedlemsprisOriginal pris:149 kr
Pris: 119,20 kr
Spar 30 kr
Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr
Kjøp for 600 få 20% rabatt
Gjelder kun ut søndag. Online only!
Fri levering ved kjøp over 199 kr ·
En profesjonell vippetang som gir optimal presisjon. Den kommer til og bøyer vippene hele veien fra den indre øyekroken til den ytre delen uten å nappe eller lugge i vippene. Den kantfrie designen og buede vinkelen passer til alle øyeformer, og bøyer også vipper som vanligvis er vanskelige å nå. Silikonputen sørger for maksimal komfort og beskyttelse, og du får et vakkert resultat som varer lenge. Det ergonomiske håndtaket sørger for et godt og stabilt grep, samtidig som de gir helt riktig grad av press på vippene. To ekstra silikonputer (refill) er inkludert. Nikkelfri.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- PNProfil uten navn3 uVurdert 4.0 av 5 stjernerHelt OK, ser ingen grunn å bruke penger på de dyre
Den var OK. Har prøvd også de andre dyre og ser ingen grunn til å bruke penger på de andre
Profil uten navn anbefaler dette produktet - SSara21 år9 mndVurdert 1.0 av 5 stjernerSinsykt dårlig, IKKE KJØP
Den vipper ikke øyenvippene, og det lille den gjør faller med en gang. Det lille den gir av krøll på vippene er ujevnt og stygt. Hun som solgte denne til meg sverget på livet sitt at den var den beste hun hadde prøvd, men det kan umulig stemme, eller så har hun aldri prøvd en vippetang før.
- VVena1 årVurdert 2.0 av 5 stjernerHolder ikke vippene oppe
Den er komfortabel å bruke, gjør ikke vondt, men holder ikke vippene oppe i det hele tatt
- ?-slettet-13.05.2024Vurdert 1.0 av 5 stjerner
Styr unna! Latterlig pris til at den gjør absolutt ingenting
- AAnonym12.08.2023Vurdert 1.0 av 5 stjerner
Altfor dyr ut ifra hva du får. Blir fort ødelagt og vipper kun det ytterste av vippen eller ingenting. Skikkelig skuffa og vil aldri kjøpe igjen
- MMona20.07.2023Vurdert 1.0 av 5 stjerner
Særdeles lite fornøyd med denne. Alt for dårlig passform til øyet så den får ikke med seg alle vippene. Svært ubehagelig å bruke.
