Spar 25%
1 / 1
Kun 12 dager igjen - Se hele tilbudet
Medlemspris
51,75 kr69 krSpar 17,-
Fri levering ved kjøp over 99 kr ·
Denne stilige vippetangen er enkel å bruke og gir en naturlig og vakker bøy på vippene for et mer iøynefallende og våkent blikk. Den er designet for å passe til alle øyeformer. Vippebøyeren kommer med en ekstra silikonpute (refill).
Bruk den til å bøye øyenvippene dine før du påfører mascara. Bøy øyenvippene innerst, i midten og ytterst for best resultat.
Curler in carbon steel
rubber to refill
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
Innhold | 1 stk |
Merke | KICKS Beauty |
Kategori | Vippetang |
Se alt | KICKS Beauty Vippetang |
Varenummer | 35600477 |
EAN | 7330744751443 |
Produsent, EU | KICKS Klarabergsviadukten 90 101 28 Stockholm Sverige |
Produsentkontakt | https://www.kicks.no/kundeservice |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
Sorter etter
K
Kathrine, 20 år1 u
Gjør det den skalBrukt denne i mange år.
Funker fint og krøller vippene mine. Må krølle vippene i en liten stund, for å få de som jeg vil ha de, men ellers bra.
Et problem er at den begynner å løsne på sidene etter ma...
A
Anya, 17 år1 mnd
Kicks vippetangVeldig bra vippetang som vipper vippene supert! Eneste minus er at Vippetangen er litt «flimsy» og litt sånn løs
F
Fatma, 45 år1 mnd
GoodBøyer vippene veldig bra for den prisen!
A
Andrea1 år
elsker denne! fått flere spørsmål om jeg har tatt vippeløft. holder seg veldig fine lenge
Viser 4 av 15