
1 / 1
IT Cosmetics CC+ Foundation SPF50
Farge:Tan Rich
Pris: 570 kr
Utsolgt online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butikk ·
Your Skin But Better CC+ Cream SPF 50+ er ett enkelt steg for hudpleie som korrigerer hudtonen med full dekning, anti age-pleie og med SPF 50+. Dette bestselgende* skjønnhetsmirakelet er utviklet i samarbeid med plastiske kirurger og gir massevis av fukt til huden, samtidig som den demper synligheten av ujevnheter og gir en feilfri dekning som verken sprekker opp eller sklir ut i løpet av dagen.
*Kilde: The NPD Group, Inc. / U.S. Prestige Beauty Total Measured Market, Makeup Dollar and Unit Sales, Annual 2016 & Annual 2017.
Vinner i KICKS Beauty Awards 2021 og 2022 for Beste Foundation.
*Kilde: The NPD Group, Inc. / U.S. Prestige Beauty Total Measured Market, Makeup Dollar and Unit Sales, Annual 2016 & Annual 2017.
Vinner i KICKS Beauty Awards 2021 og 2022 for Beste Foundation.
| Solbeskyttelse | Med solfaktor |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del dine meninger med andre kunder
Anmeldelser fra ditt land
- TTonje45 år1 dLight Medium 07Vurdert 5.0 av 5 stjernerGod dekevne
Synes det er en av de beste foundationene ,den dekker godt,men blir ikke som en maske. Den er også pleiende og god for huden.
Tonje anbefaler dette produktet - SStine27 år3 dMedium 08Vurdert 5.0 av 5 stjernerPerfekt for moden hud
Som makeupartist er det denne jeg alltid velger når jeg sminker eldre kvinner. Den legger seg super fint på huden og gir en nydelig glød✨ Er ikke ofte jeg velger toner som er mørkere enn kundens hud, men denne er veldig fin om man ønsker litt mer far...
Stine anbefaler dette produktet - RRikke23 år1 uFair Light 05Vurdert 5.0 av 5 stjernerMin nye favoritt!!
Legger seg kjempefint på huden og holder seg like bra utover dagen. Kan anbefale denne til alle med tørr hud! Den holder på fukt og tørker ikke ut. Min absolutte nye favoritt foundation😍
Rikke anbefaler dette produktet - LLaila51 år1 mndMedium 08Vurdert 4.0 av 5 stjernerGod
Litt tykk i konsistensen derfor ikke perfekt
Laila anbefaler dette produktet
Anmeldelser fra andre land
- LMLouise Marie37 år1 årFair Light 05Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Verifisert kjøp
Beste jeg har prøvdDu må bare finne ut hvordan du skal jobbe med det. Ved første øyekast er den tykk og VELDIG dekkende, men bruker en bufferbørste og så blir den superfin og ser fortsatt naturlig ut selv om den er full dekning. Dekker rosacea 100% og irriterer ikke huden min
Oversatt fra dansk av Kicks
- Opprinnelig publisert på matas.dkLouise Marie anbefaler dette produktet - MMarianne79 år1 årMedium Tan 10Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Verifisert kjøp
Super ugjennomsiktigFin tekstur å påføre ansiktet. Jeg valgte den for SPF 50. Og den dekker alle uregelmessigheter helt fint.
Oversatt fra dansk av Kicks
- Opprinnelig publisert på matas.dkMarianne anbefaler dette produktet


