1 / 1
Variant:50 ml
2.200 kr
Som medlem vil du motta 2200 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Et sant ikon som stadig forbedres. Helena Rubinsteins Powercell Skinmunity Serum fremmer hudens skjønnhet.

-

Det pleiende serumet er bygget på avansert forskning og er blant annet beriket med planteekstrakt fra samphire som fremmer cellefornyelsen i hudoverflaten, styrker den beskyttende hudbarrieren og dermed hudens forsvarsevne.

-

Powercell Skinmunity Serum er et lett serum som gir en umiddelbar følelse av frisk og myk hud. Huden oppleves glattere, strålende og full av vitalitet.

-

Det å mestre ungdommelig og sterk hud var fokuset da teamet bak Helena Rubinstein utviklet serien Powercell Skinmunity. Til serien identifiserte Helena Rubinstein de vegetabilske cellene fra planten samphire som en potent hudpleiepartner, og var dermed et av de første merkene til å bruke den i kosmetiske produkter i 2010.

-

Samphire er en vernet art som trives med ekstreme forhold i et av jordens mest fiendtlige levesteder.

-

Takket være en sterk forsvarsmekanisme og kraften av antioksidanter har samphire en fantastisk evne til å motstå saltvann og tørke.

-

Den absorberer vann lettere, isolerer salt og renser seg selv med høy motstandskraft. Dette medfører at produktene våre som inneholder samphire har evnen til å stimulere produksjonen av nye sunne celler som erstatning for de eldre cellene.

-

Resultatet er en styrket hudbarriere med forbedret cellefornyelse og en utstråling som gir en sterkere ungdommelig glød.

-

Helena Rubinstein er et hudpleiemerke av avantgarde luksus. Med cutting-edge vitenskapelige fordeler og personlig service, er merkets sterke historie matchet med fokus på innovasjon.

-

Med merkets kompromissløse visjon, og i samarbeid med ledende forskere, er målsetningen den samme som i 1902: å fremheve kvinners skjønnhet.

-

Helena Rubinstein tilbyr alle kvinner de mest konsentrerte ingrediensene i fantastiske konsistenser for umiddelbare og langsiktige resultater.
Brukes morgen og kveld før din Powercell Skinmunity ansiktskrem. 1) For å påføre trykk og stimulere huden: Ta en liten mengde serum på fingertuppene og start med å stimulere huden ved å plassere hendene i en V-form fra haken opp mot begge tinningene. Plasser hendene vannrett mot hverandre og trykk lett med samme bevegelser på hake og panne. Kryss hendene og trykk lett på halsen nedenfra og opp mot kjeven. Gjenta hvert trinn to ganger. 2) For å stimulere og massere huden: Punktmasser kjeve, kinn og kinnbein lett med knokene ved å bevege håndleddet i sirkulære bevegelser. Masser fra midten av ansiktet og utover. Gjenta hvert trinn to ganger.
Innhold50 ml
Enhetspris44.000 kr/l
MerkeHelena Rubinstein
SeriePowercell
KategoriSerum
Se altHelena Rubinstein Serum
Se altPowercell Serum
Varenummer801227
EAN3614273785280

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

5
Basert på 1 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
51
40
30
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
K
Kristin
1 år
50 ml
Et serum som faktisk virker!
Viser 1 av 1