Spar 25%
1 / 1
Størrelse:50 ml
Pris: 831,75 kr
Spar 277,-
Kjøp sammen med
Gucci Guilty Pour Homme Eau de Toilette er en frisk og uttrykksfull duft som fanger moderne maskulinitet med en kombinasjon av eleganse og intensitet. Skapt for menn som vil uttrykke selvsikkerhet og leve autentisk – en duft som føles både tidløs og moderne. Duften åpner med krydret rosépepper og frisk italiensk sitron, som gir en livlig og energisk start. I hjertet finnes appelsinblomst, neroli og fransk lavendel, som tilfører en aromatisk blomstring med subtile honningnyanser. Basen hviler på patchouli og sedertre – en kombinasjon som gir varme, dybde og maskulin intensitet med hint av lær, grønne noter og røkt tre. Flasken i elegant svart glass kombinerer en transparent øvre del med en frostet metallbunn, som speiler kontrastene i duftens karakter.
• Frisk, aromatisk og maskulin duft
• Fragrance family: Aromatic Fougère
• Eau de Toilette
Topp: Rosépeppar, italiensk sitron
Hjerte: Appelsinblomst, neroli, lavendel
Base: Patchouli, sedertre
Gucci Guilty er en ikonisk kolleksjon som utforsker nye uttrykk for moderne sensualitet. Hver Gucci-parfyme er skapt for å speile selvstendighet, styrke og den personlige friheten til å leve livet på sin egen måte.
• Frisk, aromatisk og maskulin duft
• Fragrance family: Aromatic Fougère
• Eau de Toilette
Topp: Rosépeppar, italiensk sitron
Hjerte: Appelsinblomst, neroli, lavendel
Base: Patchouli, sedertre
Gucci Guilty er en ikonisk kolleksjon som utforsker nye uttrykk for moderne sensualitet. Hver Gucci-parfyme er skapt for å speile selvstendighet, styrke og den personlige friheten til å leve livet på sin egen måte.
| Form | Spray |
| Duftfamilie | Aromatisk |
Spray Gucci Guilty Pour Homme Eau de Toilette på pulspunkter som hals, håndledd og bryst for å fremheve den aromatiske friskheten og la duften utvikle seg gjennom dagen.
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, LIMONENE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BHT, CITRAL, GERANIOL, EXT. VIOLET 2 (CI 60730), RED 4 (CI 14700), YELLOW 5 (CI 19140), BLUE 1 (CI 42090), RED 33 (CI 17200).
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
| Innhold | 50 ml |
| Enhetspris | 16.635 kr/l |
| Merke | Gucci |
| Serie | Guilty Pour Homme |
| Kategori | Eau de Toilette |
| Se alt | Gucci Eau de Toilette |
| Se alt | Guilty Pour Homme Eau de Toilette |
| Varenummer | 960068 |
| EAN | 737052339207 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerKundeanmeldelser
Sorter etter
I
Ingrid30.09.2023
50 ml
Veldig god lukt til menn
H
Haribo22.03.2022
50 ml
Veldig god parfyme og spesielt til sommeren og høst parfyme.
Viser 2 av 2







