
20%Kjøp for 600 kr
Bare på KICKS
1 / 1
20%Kjøp for 600 kr
Bare på KICKS
504 Velvet Blending Sponge
MedlemsprisOriginal pris:119 kr
Pris: 95,20 kr
Spar 24 kr
Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr
Kjøp for 600 få 20% rabatt
Gjelder kun ut søndag. Online only!
Fri levering ved kjøp over 199 kr ·
ALL YOU NEED BEAUTY TOOLS TO ACHIEVE MAKEUP MAGIC AND BRING OUT EVERY VERSION OF POWER ME
-
En innovativ makeupsvamp i fløyelsmateriale som fungerer som kombinert makeupsvamp og kost. Kan brukes til alle typer formuleringer og kan brukes både fuktig og tørr.
-
Vask gjerne svampen hver gang du har brukt den, så holder den lenger. Alle makeupsvamper fra FLAER er veganske og laget av lateksfritt materiale.
-
En innovativ makeupsvamp i fløyelsmateriale som fungerer som kombinert makeupsvamp og kost. Kan brukes til alle typer formuleringer og kan brukes både fuktig og tørr.
-
Vask gjerne svampen hver gang du har brukt den, så holder den lenger. Alle makeupsvamper fra FLAER er veganske og laget av lateksfritt materiale.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- TTiril30 år9 mndVurdert 5.0 av 5 stjernerUtrolig god!
Beste beauty blender jeg har prøvd! Bruker kun denne, kjøper igjen og igjen.
Tiril anbefaler dette produktet - Kkathinka19 år1 årVurdert 1.0 av 5 stjernerSlukte produktet
Den funket ikke for meg. Den har pels og slukte produktet i stedet for å blende det ut
- NNatalie27 år1 årVurdert 5.0 av 5 stjernerByttet ut favoritt spongen, til denne
Elsker denne spongen, og har vært frelst siden jeg våget å prøve den. Var først skeptisk, grunnet den litt pusete looken på spongen. Men den er altså så god! Den setter sminken så fint! Så nå er denne en fast følgesvenn, og min tidligere favoritt sponge er nå byttet ut med denne :)
Natalie anbefaler dette produktet - HHeidi1 årVurdert 1.0 av 5 stjerner
Utrolig merkelig overflate. Funket ikke å påføre noen ting som helst med denne. Styr unna!
- OOda30.12.2022Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Kjempegod svamp med «pusete» overflate. Gir en fin og jevn finish når den brukes fuktig med foundation, kremblush m.m, og kan brukes tørr med pudder. Man kjenner at svampen har god kvalitet og varer gjennom vask etter vask.
- FF.N.12.05.2022Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Veldig bra, men passer nok de som liker å få en mattere finish
