Spar 30%
1 / 1
Spar 30%

Taj Sunset Eau de Toilette

Størrelse:30 ml
Pris: 419,30 kr
Original pris:599 kr
Spar 180 kr

Opptil 30% på parfyme

Se hele tilbudet
Utsolgt online

Ikke tilgjengelig

Taj Sunset Eau de Toilette, den lenge ventede Escada-bestselgeren, er endelig tilbake!

reisen begynner med en forfriskende og vanedannende mangoakkord, som går over i en hjertenote av lotusblomst. En basenote av fløyelsmyk kokosnøttkrem gir en delikat gourmand-fasett som henger igjen på huden. Inspirert av den originale Taj Sunset-duften, er denne parfymen for kvinner ikke testet på dyr og er laget av 86 % naturlige ingredienser.

I år tar Escada turen til Taj Mahal for å feire den fargerike Holi-festivalen med Escada Taj Sunset Limited Edition Women's Eau de Toilette – en eksotisk skapelse av parfymemester Caroline Sabas. Begi deg ut på en reise gjennom en ny, fargerik verden av femininitet, der sjel og fest møtes.

Emballasjen til denne limited edition Escada blomsterduften tar deg med på en perfekt solnedgang over Taj Mahal. Ved å gjenopprette gleden fra den fargerike Holi-festivalen, er den feminine glassflasken dekorert med en elegant hvit lotus og avsluttet med en oransje gradient som minner om solnedganger.
FormSpray
DuftfamilieAmber
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

4.7
Vurdert 4.7 av 5 stjerner
Basert på 7 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Del dine meninger med andre kunder

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • N
    Nina
    1 år
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    30 ml

    Super god parfyme! Sitter lenge og får mange komplimenter for den! Minner om sommer og sol, må alltid ha en Escada parfyme når det nærmer seg vår og sommer!

  • H
    Hanne
    1 år
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    30 ml

    Himmelsk mango! lukter mango dusjsåpe.

  • N
    Nathalie
    1 år
    Vurdert 3.0 av 5 stjerner
    30 ml

    Søt og frisk sommer parfyme. Lukten forsvinner dessverre veldig fort på meg. Typ en time så er lukten borte.

  • C
    Chanel
    20.05.2023
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    30 ml

    Beste sommerduften til Escada! Kan vi bringe den tilbake?? 😍

  • L
    Linn
    17.02.2022
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    30 ml

    Jeg kjøpte den uten å ha luktet på den først. Ett fordi jeg tenkte at jeg pleier å like escada. Og wow jeg elsker den. Den lukter rett og slett lykkelig, frisk sommer

  • T
    Tove
    10.02.2022
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    30 ml

    Endelig er denne på plass igjen.