
Spar 25%
1 / 1
Størrelse:50 ml
Pris: 606,75 kr
Spar 202,-
Protini™ Polypeptide Cream er en banebrytende proteinfuktighetskrem som kombinerer en enestående rekke og konsentrasjon av signalpeptider, vekstfaktorer, støttende aminosyrer og vannlilje for synlig og umiddelbar forbedring av hudtonen, hudens tekstur og fasthet.
Protini™ sin proprietære formel bidrar til å fornye og gir en ungdommelig glød til huden, nesten fra første påføring. Linjer, rynker og tegn på solskader virker redusert, og huden føles styrket og fuktet.
Protini™ sin proprietære formel bidrar til å fornye og gir en ungdommelig glød til huden, nesten fra første påføring. Linjer, rynker og tegn på solskader virker redusert, og huden føles styrket og fuktet.
Påfør morgen og kveld på ren, tørr hud for en vital dose protein og fuktighet som huden trenger for å bevare sitt ungdommelige utseende.
Tips: Tenk på Protini™ i din Drunk Elephant hudpleierutine som å tilføre en dose protein til smoothien din hver dag.
Tips: Tenk på Protini™ i din Drunk Elephant hudpleierutine som å tilføre en dose protein til smoothien din hver dag.
0
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
| Innhold | 1 stk |
| Enhetspris | 606.750 kr/l |
| Merke | Drunk Elephant |
| Kategori | Ansiktskrem |
| Se alt | Drunk Elephant Ansiktskrem |
| Varenummer | 94095102 |
| EAN | 0856556004739 |
| Produsent, EU | Shiseido International France Carré Saint Honoré 56 A rue du Faubourg St Honoré 75008 Paris France |
| Produsentkontakt | https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesInspirasjon

Kundeanmeldelser
Sorter etter
R
Renate, 47 år1 mnd
50 ml
God ansiktskremGir masse fuktighet. Jeg har veldig tørr hud i ansiktet og bruker denne som nattkrem. Tar jeg den på morgenen så bruker den lang tid å tørke inn, og jeg må vente minst 30 min før jeg tar på sminke. Et stort pluss for den hygieniske pumpefunksjonen .
S
Sanna, 18 år1 mnd
50 ml
BraJeg har normal til litt tørr hud som ofte trenger ekstra fukt og styrke, spesielt i overgang mellom årstider.
Jeg har brukt Protini™ Polypeptide Cream hver morgen og kveld i rundt tre uker, ofte som s...
E
Emilie, 35 år1 mnd
50 ml
Etterlater huden silkemykPasser min hudtype, kombinert, midt i blinken. Trekker raskt inn og etterlater huden silkemyk.
Anser det som stort pluss at pakning på produktet er hygienisk.
Mangler bare SPF så hadde det vært 5/5.
A
Adisa, 21 år2 mnd
50 ml
Protini™ Polypeptide CreamJeg har brukt Protini Polypeptide Cream i noen uker nå, og jeg må si – jeg er imponert. Dette er en av de få fuktighetskremene jeg har prøvd som faktisk gir merkbare resultater nesten med én gang. Kon...
Viser 4 av 16









