20%Kjøp for 600 kr
1 / 1
20%Kjøp for 600 kr

Superdefense SPF25 Fatigue Multi-Correcting Face Cream Dry To Combination Skin

Variant:30 ml
Medlemspris
Pris: 375,20 kr
Original pris:469 kr
Spar 94 kr

Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr

Kjøp for 600 få 20% rabatt

Gjelder kun ut søndag. Online only!

Se hele tilbudet
Som medlem vil du motta 376 poeng
Utsolgt online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butikk ·
Uten parfyme
Anti Age
SPF 25
Fuktgivende
Gir glød
Clinique Superdefense SPF 25 Fatigue Multi-Correcting Face Cream er en ansiktskrem med SPF som øyeblikkelig booster hudens glød. Den hjelper til med å motvirke de første aldringstegnene i huden, som rynker, fine linjer og ujevnheter, samtidig som den effektivt bekjemper tegn på trøtthet i opptil 12 timer. Ansiktskremen er beriket med et mangfold av antioksidanter som gir huden et mer friskt og ungdommelig utseende.

Hvem passer produktet til?
Velegnet for tørr til kombinert hud.

Det gjør produktet:
Ansiktskremen motstår svette og fuktighet, og den er oljefri. Den innovative Stop Signs™ Technology gir beskyttelse mot skadelige miljøpåvirkninger som fremskynder aldringsprosessen. Ansiktskremen skjermer huden mot skadelige UVA- og UVB-stråler samt forurensning og andre miljømessige faktorer som påvirker hudens helse. Med antioksidanter som E-vitamin får huden din beskyttelse hele dagen mot skader forårsaket av frie radikaler. Den inneholder også en fermentert, oppkvikkende blanding med karnitin som gir huden ny energi og friskhet. Med solbeskyttende egenskaper som avobenzone og octisalate er huden din også beskyttet mot skadelige UVA- og UVB-stråler hele dagen.

Dermatologisk guidede løsninger.
Allergitestet.
100% parfymefri.
HudtypeBlandet, Tørr, Sensitiv
EgenskaperFuktgivende, Beskyttende og forebyggende, Gir glød
SolbeskyttelseSPF 25, Med solfaktor
Spesielle behovAnti Age
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Inspirasjon

Skin Analytics: Finn riktig hudpleie for din hud

Kundeanmeldelser

4.1
Vurdert 4.1 av 5 stjerner
Basert på 10 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurder produktet og del din opplevelse

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • M
    Mona
    1 år
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Pluss: Dypt fuktighetsgivende, mild og uten parfyme − Minus: Litt liten størrelse, men drøy i bruk Anbefales på det sterkeste! 🙌

  • A
    Anita
    1 år
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Gir fukt, og bra for akne-hud!

  • T
    Tonje
    1 år
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Gir både glød, og god fukt uten at huden blir klissete.

  • S
    Sissel
    25.03.2023
    Vurdert 2.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Tja. Pleier være fornøyd med Clinique, men dette var som en tjukk solkrem. Fikk også litt reaksjon på øynene, men det kan jo bare være meg. Følte også at sminken "forsvant" utover dagen. Mulig den fungerer bedre på ung hud. Ps. Jeg har tørr hud/fet T-sone

  • C
    Charlotte
    23.07.2022
    Vurdert 3.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Kremen er for tykk i konsistens, den er mer som smør enn krem. Denne ble kjøpt i sommerhalvåret. Den kan kanskje fungere bedre vinterstid når lufta er tørr og huden trenger litt ekstra.

  • V
    V
    12.12.2021
    Vurdert 2.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Anbefaler ikke.