1 / 1
Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin
Variant:400 ml
420 kr
Utsolgt online
Utsolgt i butikk
Soothing Toning Lotion er en ansiktstoner som er spesielt utviklet for veldig tørr eller sensitiv hud. Den fjerner sminke, beroliger huden og hjelper den å opprettholde balansen. Formelen er rik på kamilleekstrakt som lindrer og mykgjør tørr hud. Formelen er også beriket med Clarins Microbiota Complex, en kombinasjon av polyfenoler fra safranblomster og marinbasert prebiom, som bidrar til å opprettholde balansen i hudens mikrobiom. Nytt design med en enda mer miljøvennlig flaske.
• Lindrer, mykgjør og fjerner sminke
• For en fresh og behagelig hud
• Egnet for veldig tørr eller sensitiv hud
94 %* av kvinnene opplevde at huden ble beroliget.
*Forbrukertest - 114 kvinner - etter 14 dager."
• Lindrer, mykgjør og fjerner sminke
• For en fresh og behagelig hud
• Egnet for veldig tørr eller sensitiv hud
94 %* av kvinnene opplevde at huden ble beroliget.
*Forbrukertest - 114 kvinner - etter 14 dager."
På ren hud: dynk to bomullspader med ansiktsvannet/toneren og sveip forsiktig over ansiktet og halsen. Tørk ansiktet, eller la huden være fuktig hvis du bruker en ansiktsolje. Ansiktsvannet kan også brukes etter en skrubb eller maske for å fjerne overflødig produkt, samt for å forberede huden på neste steg i hudpleierutinen.
Innhold | 400 ml |
Enhetspris | 1.050 kr/l |
Merke | Clarins |
Serie | Toning Lotion |
Kategori | Toner |
Se alt | Clarins Toner |
Se alt | Toning Lotion Toner |
Varenummer | 829776 |
EAN | 3666057217302 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
Sorter etter
D
Dorthe2 u
200 ml
Utrolig deilig på huden og fantastisk til tørr hud. Kjøper den neste gang også 👍
N
Natalia5 mnd
200 ml
Fornøyd med produktet. Veldig bra for tørr hud og lukter behagelig.
M
Martine5 mnd
200 ml
Ugh, ikke fornøyd! Konsistensen er litt tykk og slimete, lukten er ikke mild nok, men verst av alt er at den ikke kjennes behagelig på huden. Totalt bomkjøp. Clarins har begynt å tulle mye med produktene sine i det siste.
Viser 3 av 3