
Spar 25%
1 / 1
Variant:50 ml
Pris: 266,25 kr
Spar 89 kr
Opptil 30% på hudpleie
Utsolgt online
Ikke tilgjengelig
Rensende oljeskrubb til ansiktet med sukkerkrystaller fra rødbete som ekstra skånsomt fjerner døde hudceller og gir komfort i dybden. Beriket med villmango-smør som gir velvære og næring i dybden. Pleier og får frem glød i huden, cellefornyelsen stimuleres og effekten av etterfølgende hudpleieprodukter forbedres. Passer til alle aldre og er spesielt velegnet til tørr hud. Dermatologisk testet.
| Hudtype | Normal, Tørr, Sensitiv |
| Egenskaper | Fuktgivende, Gir glød |
| Spesielle behov | Forstørrede porer |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
N
NS09.04.2022
Har du tørr og sensitiv hud, anbefaler jeg denne. Inneholder små korn som ikke irriterer huden, og den lukter friskt og lett. Etterlater huden myk og fuktet.
S
Silje28.02.2022
Veldig god, men liker bedre den blå scrubben fra clarins.
P
P21.04.2021
Elsker denne skrubben! Lukter også sykt godt. Kjøpt den 3 ganger. Anbefales!!
?
-slettet-21.04.2021
Beste exfolient, bruker bare den nå. Etterlater huden myk og ikke stram. Lett å bruke og påføre. Ser forskjell på huden etter kort tid allerede, myker og smoother skin
Viser 4 av 8
