1 / 1
Størrelse:50 ml
1.700 kr
Som medlem vil du motta 1700 poeng

Selges kun på nett

Utsolgt i butikk

Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Som en hyllest til starten på våren, naturens evige og kraftige gjenfødelse, har Ben Gorham designet en blomsterduft som fanger styrken og skjønnheten til ville blomstrende hager akkurat når de er på sitt mest dramatiske. Resultatet er duften Infloresence, en idyllisk vandring gjennom lysthus dannet av fullvoksne klatreroser omgitt av berusende søte noter fra rosa fresia. To av vårens aller første blomster utgjør hjertenotene: den myke og fristende magnolia, med kronbladene helt åpne, som er nær ved å falle på en seng av skjelvende linjekonvaller – som symboliserer lykken som kommer tilbake, og vårens begynnelse. Til slutt, og overraskende nok, har Ben valgt sjasmin i bunnen, også den prangende overgrodd, en sann oppstandelse av frisk sødme som støtter duftens øvrige struktur og gir den en berusende avslutning.

Toppnote: roseblad, rosa fresia
Hjertenote: magnolia, liljekonvall
Bunnote: fersk sjasmin
Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), hexyl cinnamal, citronellol, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl methoxycinnamate, geraniol, hydroxycitronellal, amyl cinnamal, amylcinnamyl alcohol, cinnamal, cinnamyl alcohol, bht.

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold1 stk
MerkeBYREDO
KategoriEau De Parfum
Se altBYREDO Eau De Parfum
Varenummer88507478
EAN7340032809336

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

5
Basert på 2 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
52
40
30
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
J
Joakim
13.04.2022
50 ml
Kjempegod.
M
Marit
06.04.2022
50 ml
Frisk og god blomsterduft.
Viser 2 av 2