Spar 10%Kjøp for 600,-
1 / 1
Størrelse:150 ml, Refill
MedlemsprisOriginal pris:2 019 krPris per stk ved kjøp for min. 600,-
Pris: 1 817,10 kr
Spar 202,-
10% ekstra ved kjøp over 600 kr!
Utsolgt online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butikk ·
Burberry Goddess Eau de Parfum er en hyllest til indre styrke og selvoppdagelse – feminin, kraftfull og moderne. Den unike gourmand-aromatiske sammensetningen bygger på en kraftfull trio av vanilje. Duften åpner med en trepreget vaniljeinfusjon, etterfulgt av myk vaniljekaviar i hjertet, og avrundes med vaniljeabsolutt – forsterket av en strålende note av lavendel. En dyp, fyldig og elegant duft med tydelig karakter.
• Varm, søt og aromatisk
• Duftfamilie: Gourmand Aromatic
• Eau de Parfum
• Vegansk formel
• Finnes som refill (selges separat)
Topp: Vaniljeinfusjon
Hjerte: Vaniljekaviar
Bunn: Vaniljeabsolutt, lavendel
Flasken er elegant og firkantet, designet for å kunne etterfylles. Den lyserosa emballasjen, prydet med en gullfarget medaljong, hedrer merkets arv og feminine uttrykk.
• Varm, søt og aromatisk
• Duftfamilie: Gourmand Aromatic
• Eau de Parfum
• Vegansk formel
• Finnes som refill (selges separat)
Topp: Vaniljeinfusjon
Hjerte: Vaniljekaviar
Bunn: Vaniljeabsolutt, lavendel
Flasken er elegant og firkantet, designet for å kunne etterfylles. Den lyserosa emballasjen, prydet med en gullfarget medaljong, hedrer merkets arv og feminine uttrykk.
| Duftfamilie | Blomster |
| Form | Refill |
Spray rikelig på pulspunkter som hals, håndledd og bryst for å forlenge duftens varighet. Trykk forsiktig inn i huden for å bevare duftens karakter.
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, BENZYL CINNAMATE, ALCOHOL, CITRAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, ANISE ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, YELLOW 5 (CI 19140), RED 4 (CI 14700), EXT. VIOLET 2 (CI 60730).
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
| Innhold | 150 ml |
| Enhetspris | 12 114 kr/l |
| Merke | Burberry |
| Serie | Goddess |
| Kategori | Parfym Refill |
| Se alt | Burberry Parfym Refill |
| Se alt | Goddess Parfym Refill |
| Varenummer | 814800 |
| EAN | 3616302020669 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerKundeanmeldelser
PN
Profil uten navn1 mnd
30 ml
GoddessSynes ofte vaniljedufter kan bli kvalmende. Denne er ikke det, etter min smak. Veldig god feminin og sexy duft. Et lite minus er at duften ikke holder så lenge, da må man dynke seg.
PN
Profil uten navn2 mnd
50 ml
Veldig god duftDen er veldig god, men varer ikke så lenge :/
I
Inger-Lise, 51 år2 mnd
50 ml
Helt nydeligLukter helt nydelig.. Holder hele dagen
J
Janne, 38 år2 mnd
30 ml
GodBlitt en av mine favoritter
Viser 4 av 20


