1 / 1
Pris: 849 kr
Som medlem vil du motta 849 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Eilish No.2 EdP er en sensuell og magnetisk duft som oppmuntrer deg til å utforske din personlige, dristige og forføreriske side. Parfymen har en fresh åpning med noter av italiensk bergamott og epleblomst. I hjertet finner du en treaktig, jordnær krydderlighet av papyrus og svart pepper, med en kontrast av ville, duggvåte valmuer. Basenotene av treaktig balo santo og ibenholt, godt innsvøpet i et metallisk nyansert slør av musk, fullfører opplevelsen.

• Sensuell og forførende duft fra Billie Eilish
• Eau de Parfum
• Vegansk

Topp: Bergamott, epleblomst
Hjerte: Papyrus, svart pepper, valmue
Bas: Palo sant, ibenholt, musk

Parfymeflasken er, akkurat som originalduften, inspirert av Billies favorittdeler på kroppen: utringningen, halsen og kragebenene – men her i en metallisk, mørkegrå nyanse.
FormSpray
DuftfamilieLær
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

3.8
Vurdert 3.8 av 5 stjerner
Basert på 5 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurder produktet og del din opplevelse

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • E
    Emilie
    22 år
    10 mnd
    Vurdert 3.0 av 5 stjerner
    Kjøpte den i gave
    50 ml

    Er ikke noe jeg ville brukt selv. Men den jeg kjøpte den til å gave ble superfornøyd og elsker den

    Emilie anbefaler dette produktet
  • L
    Lene
    38 år
    11 mnd
    Vurdert 1.0 av 5 stjerner
    Billie Eilish no 2
    30 ml

    Hadde store forventninger til denne da den første lukter så godt. Men.. Lukter helt forferdelig🤢 En veldig merkelig lukt. Både datter å jeg prøvde den. Endte i søppla!

  • A
    André
    28.09.2023
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Liker virkelig denne duften, passer både til menn og damer.

  • C
    Cathrine
    27.09.2023
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Nydelig unisex parfyme, vil si denne har nisje kvalitet. Unik, ikke søt. Fresh og dyp på samme tid. Denne bare må prøves.

  • M
    Monica
    10.09.2023
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    50 ml

    Denne er overhodet ikke søt og er HELT annerledes enn den første, må prøves! En veldig ren, sensuell, dyp og ikke minst unisex duft. Synes den også sitter lengre på huden enn den første. Ny favoritt!