1 / 1
Aussome Volume Shampoo
Variant:300 ml
Pris: 79 kr
Utsolgt online
Ikke tilgjengelig
Gir glans
Volum
Pa tide a skru opp volumet! Denne lette veganske og volumgivende sjampoen gjor raskt haret ditt superfyldig med hoyt volum. Aussie Aussome Volume Shampoos lette og silikonfrie formel er vegansk og dyrevennlig. Den gjor at tynt og flatt har far mer sprett enn en kenguru, og den er beriket med australskkakaduplommeekstrakt – sa den dufter himmelsk (du kan takke oss senere!).
| Egenskaper | Gir glans, Fuktgivende, Gir volum |
| Hårtype | Fint hår |
Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate , Sodium Xylenesulfonate, Sodium, Chloride, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Magnesium Nitrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Humulus Lupulus Extract, Phenoxyethanol, Cl 19140, Methylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Cl 17200, Butylparaben, Methylisothiazolinone, Propylparaben, Ethylparaben, Ascorbic Acid, Sodium Sulfite, Potassium Sorbate
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
| Innhold | 250 ml |
| Merke | Aussie |
| Kategori | Shampoo |
| Se alt | Aussie Shampoo |
| Varenummer | 584106 |
| EAN | 5410076390717 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerKundeanmeldelser
K
Karin1 år
500 ml
Dette er en av de bedre volumshampoene jeg har prøvd. Vasker helt rent og gjør håret luftig. Jeg blir fort fet i hodebunnen, og med denne kan jeg drøye hårvasken til to ganger i uka. Dufter mye, men jeg liker duften. Rimelig i pris er den også.
A
Anna27.05.2021
500 ml
sterk duft (lukter ikke noe spesielt, bare sterkt). har aldri hatt så fett hår som den perioden jeg (måtte bruke opp) dusjet med denne. til vanlig har jeg helt vanlig, tykt hår. gir ikke volum og holder ikke det den lover. kjøper ikke igjen.
E
Elisabeth17.02.2015
500 ml
Har alltid denne i dusjen. Har ikke helt klar å gjøre meg opp en mening ang duften, syns den lukter litt fremmed. Fornøyd med denne til håret ihvertfall :)
Viser 3 av 3






