1 / 1

Sì Passione Red Musk EdP

999 kr
Som medlem vil du motta 999 poeng

Selges kun på nett

Utsolgt i butikk

Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Føl rushet av lidenskap med SI PASSIONE RED MUSK, duften som ryster sansene dine.

-

En duft for den lidenskapelige kvinnen som følger sitt eget hjerte, danser til sine egne takter og lever livet fullt ut.

-

Denne floral-amberaktige fruktige duften er bygget rundt en myk musk, pulserende med en infusjon av rød, naturlig jordbærekstrakt. Etter hvert som den utfolder seg, blir musken enda mer fengslende, og blander seg med det overdådige hjertet av roseabsolut og beroligende noter, noe som gjør denne duftens hjerteslag enda dypere. I bunnen forsterkes musk med et deilig sensuelt preg av vanilje, og skaper et fengslende samspill av myk sensualitet.

-

Den ikoniske Si-flasken er gjenskapt som en pulserende lidenskapserklæring med sin livlige, gjennomsiktige røde farge. Den matchende korken gir en dristig touch, som gjenspeiler duftens intensitet. Preget med Si-logoen blir flasken som et dyrbart smykke som du vil ta vare på.

-

Vekk sansene dine og oppdag lidenskapen som får hjertet ditt til å slå.
FormSpray
DuftfamilieAmber
Innhold1 stk.
Enhetspris999 kr/stk
MerkeArmani
KategoriEau de Parfum
Se altArmani Eau de Parfum
Varenummer1008603
EAN3614274459685

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

5
Basert på 1 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
51
40
30
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
O
Olena, 52 år
4 u
50 ml
🔥 Når jeg bruker denne – glemmer han alt annetDenne duften er ren lidenskap! Varm, elegant og uimotståelig – med en dyp og sensuell musk som sitter igjen lenge. Min mann sier at han kjenner igjen lukten av meg, selv før jeg kommer inn i rommet.😉❤️
Viser 1 av 1