1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Sì Passione EdP

1.950 kr
Som medlem vil du motta 1950 poeng
Utsolgt online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butikk ·
Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum. Sì Passione er en kraftig nyfortolking av Armanis signatur duft, og tilfører en ny dimensjon til Giorgio Armani sin feminine duftpersonlighet - med hans egen ord: "en uimotståelig kombinasjon av eleganse, styrke og selvstendighet".
Sì Passione gjentar de karakteristiske notene man finner i signaturen Sì - Jungel Essence™ nekater med solbær, kombinert med en sprudlende, frisk pære. Sì Passione blander intens vanilje med roseblomst, heliotrope og jasmin for å skape en sensuell, fruktig og blomstrende duft, som reflekterer både feminin styrke og finhet. I hjertet av Sì Passione finner man noter av sedertre og det moderne Orcanox™ med innslag av rav og tre, som tilfører den modenhet og karakter som Sì kvinnen utstråler.
Den røde fargen gjenspeiler Sì Passiones holdning og essens. "Rød er et symbol på vitalitet og lidenskap. Rød til å ønske deg godhet og glede" sier Giorgio Armani. Rød er også lidenskapen og kjærlighetens farge - lidenskapen som får hjertet til å banke fortere.
En ny følelse, en ny femininitet, en ny personlighet. En ny passjon.
EKSPERTTIPS: Påfør på pulsområdene som bak ørene, på håndleddet og eventuelt på knehasene. På denne måten får man en behagelig duft rundt seg, som kan forføre i timevis.
560350 01 - INGREDIENTS: ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • HYDROXYCITRONELLAL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • LIMONENE • BENZYL SALICYLATE • LINALOOL • CITRONELLOL • BENZYL ALCOHOL • HEXYL CINNAMAL • ISOEUGENOL • CITRAL • GERANIOL • COUMARIN (F.I.L. B214499/1). Produktens ingredienslista kan uppdateras över tid. Konsultera alltid ingredienslistan som finns på den köpta produktens förpackning.

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold1 stk
MerkeArmani
Serie
KategoriEau de Parfum
Se altArmani Eau de Parfum
Se altSì Eau de Parfum
Varenummer89987588
EAN3614271994844
Produsent, EUGIORGIO ARMANI PARFUMS
14, rue Royale
75008 Paris
France
Produsentkontakt[email protected]

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

4.6
Basert på 20 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
516
42
31
20
11
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter etter
M
Marianne
7 mnd
30 ml
Deilig frisk duft som holder lenge, min nye favoritt hverdags parfyme!
M
Marita
1 år
30 ml
Elsker denne parfymen! Spesiellt på høsten. Sesuell og får mye gode tilbakemeldinger fra fremmede på gaten❤️
D
Diana
16.04.2023
30 ml
Dette her er den verste parfymen jeg har brukt, sprayer på og varer 1 sekund også forsvinner lukten, har ikke god lukt heller, parfymer fra normal er bedre enn her, bomkjøp, er ikke verdt den prisen!
K
Kathrin
18.03.2023
30 ml
Nydelig duft jeg bare Må ha igjen
Viser 4 av 20