1 / 1
Variant:Individuals Lash Trios
99 kr
Optjen 99 point hos Club Matas
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Tredoble vipper tredobbelt så raskt! Skap din egen look med Ardell Lash Trios. Med disse superlette Trios som kommer i kort og medium lengde, har du alt for å skape din egen vippelook. Settes på helt inntil vippelinjen eller i kombinasjon med dine vanlige løsvipper for å få maksimalt volum.
Ardell er verdens største produsent av løsvipper og tilbyr et fantastisk utvalg av vippe- og øyenbrynsprodukter av høy kvalitet. Vippene settes på raskt og enkelt og sitter veldig godt. Fås i mange modeller for å oppfylle ditt behov – en naturlig følelse eller en mer dramatisk look. Ardells løsvipper er laget av naturlig hår og kan derfor brukes med din vanlige mascara, og de kan brukes om igjen. 100 % vegansk
Legg vippelim på vippekanten som skal klistres fast, la den hvile en liten stund før du setter den fast, slik at limet er klistrete, men ikke vått.
Innhold32 stk.
Enhetspris3,09 kr/stk
MerkeArdell
KategoriLøsvipper
Se altArdell Løsvipper
Varenummer833215
EAN74764616364

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

5
Baseret på 2 anmeldelser
Se fordelingen af stjerner her
52
40
30
20
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
Sorter efter
K
Kristina
16.11.2021
Beste vippene! Bruker vippene daglig for å gjøre hverdagslooken litt mer spennende. Anbefales. 👏🏻
J
Janet
05.03.2018
De beste vippene! Dere som er litt usikker på å bruke løsvipper, prøv disse. De er enkel å bruke og gjør stor forskjell på en look. Bruker de masse på klienter.
Viser 2 af 2