1 / 1
The Ritual Of Yozakura Pink Sugar Scrub
Variant:Rituals The Ritual Of Yozakura Pink Sugar Scrub
Pris: 219 kr
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Gi deg selv den mest luksuriøse eksfolieringen noensinne med denne nye kroppsskrubben fra The Ritual of Yozakura. Denne kroppsskrubbkremen er beriket med sort risekstrakt og den nærende duoen shea- og kakaosmør. Skrubben har dobbeltvirkende rensende og eksfolierende egenskaper, og forvandler seg fra en nydelig krem til et mildt skum. Sukkerkrystallene er beriket med Yoshino-kirsebær og arbeider flittig for å børste vekk død hud og urenheter. Huden etterlates mykere, fornyet og glødende – og klar for fuktighetskrem. Inneholder 91 % ingredienser av naturlig opprinnelse.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerKundeanmeldelser
M
Margrethe, 38 år4 u
Elsker duften!Søt, behagelig duft som varer ut over dagen og samtidig er mild mot min sensitive hud. Denne skrubben falt veldig i smak :)
A
Aleksandra, 44 år1 mnd
Perfekt!Liker denne skrubben godt. Den lukter søtt og behagelig, og er ganske mild på huden. Gjør huden myk etterpå uten å føles for hard eller uttørkende. Fin å bruke når man vil ha litt ekstra velvære i dusjen 😻
I
Irem, 23 år1 mnd
AnbefalesDuften er helt nydelig, søt og blomstrete, og gir den lille “spa-følelsen” hjemme 💕 Huden blir myk, glatt og godt fuktet etter bruk.
Viser 3 av 3

