
Proskin
1 / 1
Variant:118 ml
Pris: 399 kr
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Uten parfyme
Svært tørr hud og kløe
Fuktgivende
Beroligende og lindrende
Sensitiv
En rik og fuktighetsgivende maske for svært tørr hud.
Masken har en svært kremaktig konsistens og kombinerer de rikeste planteoljene, antioksidanter og essensielle fettsyrer for å fornye tørr, grov og flassende hud. Den intense og fuktighetsgivende formelen gjenoppretter huden og gir den en strålende og jevn glød.
Masken har en svært kremaktig konsistens og kombinerer de rikeste planteoljene, antioksidanter og essensielle fettsyrer for å fornye tørr, grov og flassende hud. Den intense og fuktighetsgivende formelen gjenoppretter huden og gir den en strålende og jevn glød.
| Hudtype | Normal, Tørr, Sensitiv |
| Egenskaper | Reparerende, Beroligende, Fuktgivende |
| Spesielle behov | Tørr hud og kløe |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon
Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del dine meninger med andre kunder
Anmeldelser fra Norge
- EEmilie27 år1 årVurdert 5.0 av 5 stjernerEn av de beste
En av de beste nattkremene
Emilie anbefaler dette produktet - AAndréa1 årVurdert 5.0 av 5 stjerner
Utrolig god. Bruker den som nattkrem i vinterhalvåret. Gir masse fukt uten å tette porer.
- IIngeborg03.12.2023Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Kjøper denne kremen igjen og igjen siden det er den eneste kremen som funker for meg vinterstid. Brukes som nattkrem. Gir godt med fukt, «plumper» huden og roer den ned huden. Litt tykk og kremete. Er 46 år, har tørr til Kombi hud. Dehydrert innimellom.
- SS22.02.2023Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Har brukt denne som nattkrem over en periode med mye kulde og tørr inneluft - trekker fort inn og gir huden mye tilbake!
- HH20.01.2023Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Jeg elsker den!! Jeg bruker den som en maske, men også som dagskrem. Passer perfekt til sensitiv hud!
- KK09.09.2022Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Dette er min Go-to favoritt når huden min er tørr og irritert. Har brukt den i noen år nå. Bruker den ikke bare som nattmaske men også som dagkrem faktisk! Huden blir ikke fet og glinsete. Bruker den på leppene og. Den er bare best til tørr og sensitiv hud!





