1 / 1

A Perfect World Antioxidant Cleanser with White Tea

Variant:150 ml
Pris: 399 kr
Som medlem vil du motta 399 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Fuktgivende
A Perfect World Antioxidant Cleanser with White Tea er en skummende ansiktsrens som gir deg ren hud og en uimotståelig glød fra første bruk. Denne skånsomme, men effektive renseformelen er beriket med antioksidantrik hvit te som hjelper til med å bevare hudens ungdommelighet. Ansiktsrensen inneholder også kokosnøtt og havreaminosyrer som trenger dypt inn i huden og fjerner skadelige urenheter som kan forårsake tidlig aldring og dehydrering. Nyt følelsen av ren, glatt og frisk hud etter hver bruk. Testet av hudleger og øyeleger.

Det gjør produktet:
En ansiktsrens som renser huden og gir den glød, samtidig som den fjerner urenheter som kan forårsake tidlig aldring og dehydrering.

Origins kombinerer kraftfulle ingredienser fra planter og jord, sammen med gunstige syntetiske stoffer, for å skape rene, pleiende produkter som transformerer huden din.

Siden 1990 har Origins dedikert seg til å ivareta både din huds velvære og vår planet. Deres reise mot bærekraft begynner med nøye utvalgte ingredienser, fortsetter gjennom omtanke i emballasjedesignet og skinner gjennom i deres bevisste produksjonsmetoder. Hver gang du velger Origins, støtter du deres vedvarende skogplantingsinitiativer som hjelper til med å gjenopprette og bevare våre økosystemer.

Origins' produkter er skapt uten animalske ingredienser (med unntak av cruelty-free honning og bivoks) og er beriket med vegetabilske formler som skjemmer bort huden din og vår planet.
HudtypeNormal, Blandet
EgenskaperFuktgivende, Detox-effekt
Spesielle behovForstørrede porer
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Inspirasjon

Skin Analytics: Finn riktig hudpleie for din hud

Kundeanmeldelser

4.4
Basert på 9 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
56
42
30
21
10
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
H
Helene
02.01.2023
veldig god rens, eneste minus er at den har ganske sterk lukt.
P
P
12.05.2022
jeg elsker denne! frisk duft, mild mot min huden. Fantastisk ansiktsrens
H
Hanna
04.02.2022
Kjempegod konsistens, lukt og skummer godt. Ansiktet kjennes mykt og glatt etter vask.
L
LC
30.01.2022
👍
Viser 4 av 9