1 / 1
Størrelse:100 ml
2.105 kr
Du opptjener 2105 poeng i KICKS Club
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
"Dette parfymeekstraktet fungerer uanstrengt på egen hånd. Men i kombinasjon med andre Montale-parfymer fra samme duftfamilie vil det gi deg et unikt, tidløst og smart duftspor. Iris er mystisk, elegant og tiltalende, og er en av parfymeverdenens mest verdsatte ingredienser - og også en av de mest utfordrende. Sandeltre og hvit musk forsterker duften med sensualitet.

EXTRAIT DE PARFUM / Høy konsentrasjon"
FormSpray
DuftfamilieBlomster
ALCOHOL DENAT, AQUA / WATER, PARFUM / FRAGRANCE, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL.

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold100 ml
Enhetspris21.050 kr/l
MerkeMontale
SerieFlowers
KategoriEau De Parfum
Se altMontale Eau De Parfum
Se altFlowers Eau De Parfum
Varenummer839351
EAN3760260454551
Produsent, EUSOCOS SERVICES
68 rue Pierre Charron
75008 Paris
FRANCE
Produsentkontakt[email protected]

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her