Nyhet
1 / 1
Nyhet

Daisy Murakami Blue Eau de Parfum

Variant:50 ml
Pris: 1 380 kr
Som medlem vil du motta 1380 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Daisy Murakami Blue sprudler av energi og glede – en limited edition-duft som forener livlige frukter, fint avstemte blomster og myke basenoter i en komposisjon som føles både leken og sofistikert. En fargerik flukt inn i Takashi Murakamis surrealistiske blomsterunivers. Duften åpner med en frisk og strålende blanding av pære, eple og appelsin – lys, saftig og oppløftende. I hjertet blandes hvit pion, rose og litchi med bringebær og et hint av geranium som tilfører sjarm og dybde. Basen av pralin, musk og ambertre avrunder duften med en varm, myk sensualitet som blir værende på huden. Resultatet er en duft som fanger følelsen av å bite i den saftigste frukten på en sommerdag – frisk, søt og uimotståelig. Daisy Murakami Blue er skapt for øyeblikk når du vil føle deg selvsikker, leken og uforutsigbar – en moderne tolkning av glede og spontanitet.

• Fruktig, blomstrende og sensuell
• Inspirert av Murakamis fargerike univers
• Duftfamilie: Fruity Floral
• Eau de Parfum

Topp: Pære, eple, appelsin
Hjerte: Hvit pion, rose, litchi, bringebær, geranium
Bunn: Pralin, musk, ambertre

Den strålende blå flasken prydes av en fremtredende kork der to ikoniske blomster og kunstneriske visjoner møtes: Murakamis livlige signaturblomst og Marc Jacobs klassiske Daisy. Sammen danner de en harmonisk eksplosjon av farge, glede og fantasi – et drømmelignende uttrykk som føles både tidløst og elektrisk moderne.
Spray på pulspunkter som hals, håndledd og krageparti for en duft som varer lenger og føles mer intens.
Bruk alene eller kombiner med din favoritt fra Daisy-kolleksjonen for å forsterke og forlenge duftopplevelsen.
Påfør på nytt etter behov for å la den surrealistiske hagen blomstre hele dagen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, LINALOOL, LINALYL ACETATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, PINENE, TERPINOLENE, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, ROSE KETONES, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, ROSE FLOWER OIL/EXTRACT, GERANIOL, BETA-CARYOPHYLLENE, TERPINEOL, GERANYL ACETATE, CITRAL, HEXADECANOLACTONE, FARNESOL, METHYL 2-OCTYNOATE, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, VANILLIN.

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold50 ml
Enhetspris27 600 kr/l
MerkeMarc Jacobs
SerieDaisy
KategoriEau de Parfum
Se altMarc Jacobs Eau de Parfum
Se altDaisy Eau de Parfum
Varenummer1031741
EAN3616305033154
Produsent, EUCOTY
Coty, 14 rue du Quatre Septembre
75002 Paris
France
Produsentkontakthttps://coty.cotyconsumeraffairs.com/

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Inspirasjon

inspirasjon

Blomsterduftende parfyme – 3 ting du må tenke på

Kundeanmeldelser

Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her